LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Backlight bílá Ø 35 cm, Chodba, ocel, polykarbonát, 28W, K: 9cm

Kulaté stropní svítidlo LED Orbis Backlight s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Stropní svítidlo Orbis Backlight LED je vyrobeno z... více informací »
LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Backlight bílá Ø 35 cm
3 299 Kč
Ověřit dostupnost
Kulaté stropní svítidlo LED Orbis Backlight s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Stropní svítidlo Orbis Backlight LED je vyrobeno z...

Kulaté stropní svítidlo LED Orbis Backlight s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Stropní svítidlo Orbis Backlight LED je vyrobeno z oceli a polykarbonátu a má dva světelné zdroje, které se ovládají nezávisle na sobě a svítí jak na podlahu, tak na strop. Díky svému nenápadnému designu se svítidlo hodí do různých stylů interiérů a obytných prostor. Jas, barvu světla a teplotu barev lze nastavit pomocí aplikace nebo hlasového příkazu. Stropní svítidlo je integrováno s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi prostřednictvím sítě WLAN. Technické údaje / kompatibilita: – Ovládání prostřednictvím aplikace LEDVANCE SMART+ WiFi (s minimálně Android 4.4 nebo iOS 9.0) zdarma; umožňuje přednastavení a automatizaci. – Možnost hlasového ovládání přes Google Assistant nebo Amazon Alexa – RGB a nastavitelná teplota barev: 3 000 K – 6 500 K – stmívatelné – Síťový protokol: WiFi
Vynikající produkt LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Backlight bílá Ø 35 cm, Chodba, ocel, polykarbonát, 28W, K: je dostupný právě tady na našem webu ve známé kategorii inteligentní stropní svítidla! Vyberte si ještě další zboží ve zmiňované rubrice v akci! To však není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Mrkněte na další zboží značky LEDVANCE SMART+. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Backlight bílá Ø 35 cm, Chodba, ocel, polykarbonát, 28W, K: 9cm máte možnost dostat právě teď tu v populární kategorii inteligentní stropní svítidla. Nyní můžete najít ještě jiné zboží z této známé sekce za nejnižší cenu! Naše nabídka je široká, máme v nabídce však také další skvělé zboží od dodavatele LEDVANCE SMART+. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce LEDVANCE SMART+ vám nabízí top výrobky.

Kvalitní produkt LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Backlight bílá Ø 35 cm, Chodba, ocel, polykarbonát, 28W, K: 9cm od odblíbeného výrobce LEDVANCE SMART+ jednoduše pořídíte právě teď u nás téměř zdarma. Nabídka již od 3 299 Kč.