LEDVANCE SMART+ WiFi Garden spot sada 3ks, hliník, sklo, 14.5W, L: 9 cm, K: 29.5cm

Sada tří pro zahradní bodové svítidlo LEDVANCE SMART+ - četné možnosti venkovního osvětlení Venkovní prostor lze osvětlit... více informací »
LEDVANCE SMART+ WiFi Garden spot sada 3ks
6 799 Kč
Ověřit dostupnost
Sada tří pro zahradní bodové svítidlo LEDVANCE SMART+ - četné možnosti venkovního osvětlení Venkovní prostor lze osvětlit...

Sada tří pro zahradní bodové svítidlo LEDVANCE SMART+ – četné možnosti venkovního osvětlení Venkovní prostor lze osvětlit mnoha způsoby třemi kabelovými zahradními místy. Svítidlo lze ukotvit pomocí uzavřeného zemního hrotu v nezpevněných površích, jako jsou zelené, zemní nebo štěrkové plochy, nebo použít jako přisazené svítidlo na zpevněné povrchy nebo stěny. Tmavě šedou skvrnu vyrobenou z hliníku se strukturovaným skleněným krytem lze sladit a vyzařuje teplé bílé nebo barevné světlo v závislosti na prostředí, kterého má být dosaženo. To se nastavuje pomocí aplikace nebo hlasového příkazu. Za tímto účelem jsou svítidla vybavena pokročilou technologií LEDVANCE SMART+ WiFi, která se používá ke spojení se smartphonem / tabletem přes WiFi. Technické údaje / kompatibilita: – Rozsah dodávky: tři inteligentní světla, zásuvkový transformátor 230 V až 12 V IP44, kabeláž – ovladatelné pomocí aplikace LEDVANCE SMART+ WiFi (k dispozici zdarma pro iOS a Android ); umožňuje předvolby a automatizace – Je možné ovládání pomocí Google Assistant nebo Amazon Alexa – stmívatelné – Světlé barvy: teplá bílá (3 000 K), přibližně 16 milionů barevných přechodů – Rádiový protokol: WiFi 2,412 – 2,484 GHz Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

Akční produkt LEDVANCE SMART+ WiFi Garden spot sada 3ks, hliník, sklo, 14.5W, L: 9 cm, K: 29.5cm s osvědčenou značkou LEDVANCE SMART+ snadno můžete sehnat teď až neuvěřitelně levně! Výhodně teď u nás za 6 799 Kč.