LEDVANCE SMART+ WiFi Garden Pole 36, 5cm 5ks, nerezová ocel, polykarbonát, 5.7W, K: 36.5cm

LEDVANCE SMART+ WiFi LED pozemní bodcové svítidlo Garden Pole v 5dílné základní sadě Pozemní bodová lampa Garden Pole ve tvaru... více informací »
LEDVANCE SMART+ WiFi Garden Pole 36
2 099 Kč
Ověřit dostupnost
LEDVANCE SMART+ WiFi LED pozemní bodcové svítidlo Garden Pole v 5dílné základní sadě Pozemní bodová lampa Garden Pole ve tvaru...

LEDVANCE SMART+ WiFi LED pozemní bodcové svítidlo Garden Pole v 5dílné základní sadě Pozemní bodová lampa Garden Pole ve tvaru válce vyrobená z nerezové oceli s opálovým polykarbonátovým difuzorem se používá pro světelnou dekoraci a orientační osvětlení na cestách, v zelených oblastech a na záhonech. Rozsah dodávky zahrnuje pět světel, zásuvný transformátor IP44 230 V až 5 V, řídicí jednotku (bezdrátový modul LEDVANCE SMART+ WiFi pro připojení světel k tabletu / smartphonu přes WLAN) a potřebnou kabeláž. barva sv?tla lze změnit z teplé bílé na libovolný barevný tón pomocí aplikace nebo hlasového příkazu. V případě potřeby lze skupinu rozšířit na 8 světel pomocí 3dílné rozšiřující sady (viz příslušenství). Technické údaje / kompatibilita: – ovladatelné pomocí aplikace LEDVANCE SMART+ WiFi (k dispozici zdarma pro iOS a Android ); umožňuje předvolby a automatizace – Je možné ovládání pomocí Google Assistant nebo Amazon Alexa – stmívatelné – Světlé barvy: teplá bílá (3 000 K), přibližně 16 milionů barevných přechodů – Rádiový protokol: WiFi 2,412 – 2,484 GHz Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

Kvalitní produkt LEDVANCE SMART+ WiFi Garden Pole 36, 5cm 5ks, nerezová ocel, polykarbonát, 5.7W, K: 36.5cm od této skvělé značky LEDVANCE SMART+ jde koupit u nás právě extra se slevou. Za bezkonkureční cenu 2 099 Kč.