LEDVANCE SMART+ WiFi Flare LED osvětlení cest RGBW, hliník, polykarbonát, 7.5W, K: 60.4cm

Válcové LED cestové svítidlo Flare s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi S tmavě šedým hliníkovým tělem a sousedním difuzorem... více informací »
LEDVANCE SMART+ WiFi Flare LED osvětlení cest RGBW
2 699 Kč
Ověřit dostupnost
Válcové LED cestové svítidlo Flare s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi S tmavě šedým hliníkovým tělem a sousedním difuzorem...

Válcové LED cestové svítidlo Flare s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi S tmavě šedým hliníkovým tělem a sousedním difuzorem vyrobeným z opálového polykarbonátu na vnitřní straně a čirého polykarbonátu na vnější straně vypadá světlo Flare path jednoduše a moderně. Vrcholem je funkčnost: LED diody RGBW umožňují výběr teplého bílého světla a nespočet barevných tónů. To se provádí pomocí aplikace nebo hlasového příkazu. Protože technologie LEDVANCE SMART+ WiFi umožňuje propojení s chytrým telefonem / tabletem přes WLAN, není nutná žádná brána / most. Technické údaje / kompatibilita: – ovladatelné pomocí aplikace LEDVANCE SMART+ WiFi (k dispozici zdarma pro iOS a Android ); umožňuje předvolby a automatizace – Je možné ovládání pomocí Google Assistant nebo Amazon Alexa – stmívatelné – Světlé barvy: teplá bílá (3 000 K), přibližně 16 milionů barevných přechodů – Rádiový protokol: WiFi 2,412 – 2,484 GHz Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

Tento unikátní produkt LEDVANCE SMART+ WiFi Flare LED osvětlení cest RGBW, hliník, polykarbonát, 7.5W, K: 60.4cm od známého výrobce LEDVANCE SMART+ pořídíte momentálně na webu ve výprodejové akci. Stojí teď u nás 2 699 Kč.