LEDVANCE SMART+ SUN@Home Panan Floor, LED stojací lampa, Pracovna / kancelář, kov, polykarbonát, 36W, K: 180cm

SUN@Home Panan Floor LED stojací lampa s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Podlahová LED lampa SUN@Home Panan je vyrobena z kovu a... více informací »
LEDVANCE SMART+ SUN@Home Panan Floor
7 399 Kč
Ověřit dostupnost
SUN@Home Panan Floor LED stojací lampa s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Podlahová LED lampa SUN@Home Panan je vyrobena z kovu a...

SUN@Home Panan Floor LED stojací lampa s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Podlahová LED lampa SUN@Home Panan je vyrobena z kovu a polykarbonátu a je zcela bílá. Hodí se zejména pro osvětlení studie. Zvláštností řady svítidel SUN@Home je mimořádně vysoký index podání barev 95. Použité LED diody mají nízký obsah modrého světla, což podporuje například koncentraci a efektivitu. Svítidlo navíc umožňuje zbavit vzduch nepříjemných pachů a domácích bakterií. Svítidlo lze stmívat pomocí aplikace a hlasových příkazů a lze také měnit barvu světla od teplé bílé po univerzální bílou. Integrace se provádí pomocí technologie LEDVANCE SMART+ WiFi prostřednictvím sítě WLAN. – Ovládání prostřednictvím aplikace LEDVANCE SMART+ WiFi (s operačním systémem Android minimálně 4.4 nebo iOS 9.0) zdarma; umožňuje přednastavení a automatizaci. – Možnost hlasového ovládání prostřednictvím Google Assistant nebo Amazon Alexa (vyžaduje kompatibilní systém chytré domácnosti). – Umožňuje vyšší koncentraci a efektivitu – Zlepšuje celkovou úroveň aktivity a bdělosti během dne, rytmus a intenzitu spánku, bezpečnost čistého vzduchu tím, že ničí choroboplodné zárodky a nepříjemné pachy v domácnosti. – inovativní plnospektrální LED diody SunLike s CRI 95 a sníženým obsahem modrého světla ve spektru LED diod. – Povlak svítidla proti zárodkům a pachům z domácnosti – funkce automatického biorytmu – nastavitelná teplota barvy: 2 200 – 5 000 K, stmívatelná – Síťový protokol: WiFi
Hodně oblíbený produkt LEDVANCE SMART+ SUN@Home Panan Floor, LED stojací lampa, Pracovna / kancelář, kov, polykarbonát, 36W, K: 180cm lze získat jednoduše tady u nás v rubrice inteligentní stojací lampy! Mrkněte na další zboží z naší rubriky za výhodnou cenu.

Unikátní produkt LEDVANCE SMART+ SUN@Home Panan Floor, LED stojací lampa, Pracovna / kancelář, kov, polykarbonát, 36W, K: 180cm od značky LEDVANCE SMART+ je k sehnání právě dnes ve výhodné akci! Akční ceny od 7 399 Kč.