LEDVANCE SMART+ Bluetooth Outdoor Flex EU, plast, 24W, P: 488 cm, L: 1.5 cm, K: 0.3cm

Inteligentní ovladatelný LED pásek pro venkovní použití, kompatibilní s Apple HomeKit Inteligentní ovládání osvětlení pomocí... více informací »
LEDVANCE SMART+ Bluetooth Outdoor Flex EU
3 099 Kč
Ověřit dostupnost
Inteligentní ovladatelný LED pásek pro venkovní použití, kompatibilní s Apple HomeKit Inteligentní ovládání osvětlení pomocí...

Inteligentní ovladatelný LED pásek pro venkovní použití, kompatibilní s Apple HomeKit Inteligentní ovládání osvětlení pomocí smartphonu nebo tabletu si také nachází cestu do venkovního prostoru. S LED-Strip Flex od LEDVANCE je možné barevné nebo bílé osvětlení v nejrůznějších barvách světla a světlo lze plynule stmívat v libovolné zvolené barvě, takže atmosférické a situační osvětlení je možné i venku. To lze kdykoli pohodlně ovládat pomocí technologie Bluetooth s příslušnou aplikací LEDVANCE SMART+ , která je k dispozici pro zařízení Android. Alternativně lze pás ovládat také pomocí aplikace Apple Home. LED pásek je dodáván se svorkami pro montáž. Je chráněn IP65 a lze jej proto použít v celé venkovní oblasti k osvětlení schodů, stěn, převisů střech atd. – barevné světlo od 16 milionů různých barev – bílé osvětlení (laditelná bílá) v rozsahu od 2 700 K do 6 500 K. – Stmívání světla v jakékoli vybrané barvě světla – Hlasové ovládání je možné pomocí Siri nebo Amazon Alexa LED pásek lze použít v teplotním rozsahu od -20 do +40 ° C. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

Kvalitní a levný kus LEDVANCE SMART+ Bluetooth Outdoor Flex EU, plast, 24W, P: 488 cm, L: 1.5 cm, K: 0.3cm od známého výrobce LEDVANCE SMART+ jde nakoupit na našich stránkách nyní za skvělou cenu. Nyní pořídíte od 3 099 Kč.