LEDVANCE SMART+ Bluetooth E27 6W filament dim 2ks, E27, 6W, Energetická třída: E, P: 10.5 cm

Praktické balení 2 kusů: LED žárovka E27 Classic Filament, 6 W v teplé bílé barvě s technologií LEDVANCE SMART+ Bluetooth Tato... více informací »
LEDVANCE SMART+ Bluetooth E27 6W filament dim 2ks
274 Kč
Ověřit dostupnost
Praktické balení 2 kusů: LED žárovka E27 Classic Filament, 6 W v teplé bílé barvě s technologií LEDVANCE SMART+ Bluetooth Tato...

Praktické balení 2 kusů: LED žárovka E27 Classic Filament, 6 W v teplé bílé barvě s technologií LEDVANCE SMART+ Bluetooth Tato žárovka E27 je ideální pro začátečníky a lze ji ovládat a integrovat bez brány nebo můstku díky technologii LEDVANCE SMART+ Bluetooth, která komunikuje přímo s koncovým zařízením. Kromě ovládání pomocí aplikace je možné světlo ovládat i pomocí hlasových asistentů nebo klasického vypínače. Lampa nabízí komfort, moderní luxus a to vše za atraktivní ceny, což je možné díky společné kampani Volks-Licht společností LEDVANCE a BILD. Díky praktické sadě 2 lze chytře přeměnit dvě svítidla současně ve vlastní čtyři stěny, které lze pohodlně ovládat a integrovat do světelných scénářů, rozvrhů a také simulací přítomnosti prostřednictvím chytrého telefonu z domova nebo na cestách. Technické údaje / kompatibilita: – Ovládání pomocí bezplatné aplikace LEDVANCE SMART+ (pro Android od verze 6.0 a iOS od verze 11.0). – pro ovládání přes aplikaci Apple Home je nutný iPhone nebo iPad (od iOS10), Apple TV (od tvOS 10) nebo Apple Watch (od watchOS2). – Kompatibilita s aplikacemi Google Assistant a Amazon Alexa – Sada 2 kusů – stmívatelné – Síťový protokol: Bluetooth (2,402 – 2,480 GHz) Energetická třída: E Tento oblíbený výrobek jde pořídit ještě na stránkách v oblíbené sekci chytré žárovky! Pořiďte si kvalitní produkty ve zmíněné rubrice za zcela nejnižší cenu. Známý výrobce LEDVANCE SMART+ pro vás připravuje velmi kvalitní výrobky. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Povedený kus LEDVANCE SMART+ Bluetooth E27 6W filament dim 2ks, E27, 6W, Energetická třída: E, P: 10.5 cm od naší známé značky LEDVANCE SMART+ máte možnost získat tady a teď právě opravdu výhodně. Ceny již od 274 Kč.