LEDVANCE Power Batten stropní světlo 60cm 3 000 K, Kuchyň, ocel, plast, 12W, P: 60 cm, L: 4.1 cm, K: 4.8cm

Power Batten - stropní LED světlo s vysokou účinností LED světlo Power Batten lze instalovat jako stropní nebo nástěnné světlo.... více informací »
LEDVANCE Power Batten stropní světlo 60cm 3 000 K
Značka: LEDVANCE
549 Kč
Ověřit dostupnost
Power Batten - stropní LED světlo s vysokou účinností LED světlo Power Batten lze instalovat jako stropní nebo nástěnné světlo....

Power Batten – stropní LED světlo s vysokou účinností LED světlo Power Batten lze instalovat jako stropní nebo nástěnné světlo. Díky své vysoké světelné účinnosti a jednoduchému vzhledu je ideální pro vnitřní pracovní prostory. Tělo je vyrobeno z kovu, kryt je vyroben z plastu. Vysoká účinnost lumenu až 110 lumenů na watt spotřeby energie a dlouhá životnost jsou vedle energeticky úsporného osvětlení dalšími výhodami, které hovoří pro použití stropního LED světla Power Batten. Součástí balení jsou montážní spony pro dva montážní držáky. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.
Vynikající výrobek LEDVANCE Power Batten stropní světlo najdete teď tu v oblíbené rubrice stropní svítidla. Nyní si můžete pořídit nové kusy ve zmíněné kategorii za výprodejovou cenu. To však není všechno, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce také více skvělých kousků od výrobce LEDVANCE. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel LEDVANCE vám může poskytnout vynikající výrobky. A tady je důkaz!

Tento unikátní produkt LEDVANCE Power Batten stropní světlo 60cm 3 000 K, Kuchyň, ocel, plast, 12W, P: 60 cm, L: 4.1 cm, K: 4.8cm od dodavatele kvalitních produktů LEDVANCE máte možnost dostat momentálně v naši nabídce za příznivou cenu. Právě nyní za 549 Kč.