LEDVANCE Power Batten stropní světlo 120cm 4 000 K, Kuchyň, ocel, plast, 24W, P: 120 cm, L: 4.1 cm, K: 4.8cm

Power Batten - stropní LED světlo s vysokou účinností LED světlo Power Batten lze instalovat jako stropní nebo nástěnné světlo.... více informací »
LEDVANCE Power Batten stropní světlo 120cm 4 000 K
Značka: LEDVANCE
799 Kč
Ověřit dostupnost
Power Batten - stropní LED světlo s vysokou účinností LED světlo Power Batten lze instalovat jako stropní nebo nástěnné světlo....

Power Batten – stropní LED světlo s vysokou účinností LED světlo Power Batten lze instalovat jako stropní nebo nástěnné světlo. Díky své vysoké světelné účinnosti a jednoduchému vzhledu je ideální pro vnitřní pracovní prostory. Tělo je vyrobeno z kovu, kryt je vyroben z plastu. Vysoká účinnost lumenu až 110 lumenů na watt spotřeby energie a dlouhá životnost jsou vedle energeticky úsporného osvětlení dalšími výhodami, které hovoří pro použití stropního LED světla Power Batten. Součástí balení jsou montážní spony pro dva montážní držáky. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

Kvalitní výrobek LEDVANCE Power Batten stropní světlo 120cm 4 000 K, Kuchyň, ocel, plast, 24W, P: 120 cm, L: 4.1 cm, K: 4.8cm od značky se skvělou pověstí LEDVANCE snadno můžete získat zde nyní se slevou. Stojí teď u nás 799 Kč.