LEDVANCE Power Batten Dopp stropní 120cm 4 000 K, Kuchyň, ocel, plast, 50W, P: 120 cm, L: 8.2 cm, K: 4.8cm

Výkonné LED stropní světlo Power Batten ve dvou verzích Dvojité LED stropní světlo Power Batten jasně a extrémně energeticky... více informací »
LEDVANCE Power Batten Dopp stropní 120cm 4 000 K
Značka: LEDVANCE
1 399 Kč
Ověřit dostupnost
Výkonné LED stropní světlo Power Batten ve dvou verzích Dvojité LED stropní světlo Power Batten jasně a extrémně energeticky...

Výkonné LED stropní světlo Power Batten ve dvou verzích Dvojité LED stropní světlo Power Batten jasně a extrémně energeticky účinně osvětluje pracovní prostor v dílně, v garáži, v suterénu nebo v technické místnosti. Jednoduchá lampa s kovovým tělem a krytem z plastu se vyznačuje vysokou světelnou účinností a velmi dlouhou životností. K upevnění jsou dodávány spony pro dva montážní držáky. Kromě použití jako stropního světla je možná i montáž na stěnu. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

Hodně povedený produkt LEDVANCE Power Batten Dopp stropní 120cm 4 000 K, Kuchyň, ocel, plast, 50W, P: 120 cm, L: 8.2 cm, K: 4.8cm od kvalitní společnosti LEDVANCE lze koupit momentálně na webu za skvělou cenu! Momentálně k dispozici za 1 399 Kč.