LEDVANCE PenduLum Vintage Edition 1906 černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 60W, K: 8.4cm

Black PenduLum of the Vintage Edition 1906 Díky minimalistickému průmyslovému designu je lampa PenduLum nejen skutečným poutačem,... více informací »
LEDVANCE PenduLum Vintage Edition 1906 černá
Značka: LEDVANCE
549 Kč
Ověřit dostupnost
Black PenduLum of the Vintage Edition 1906 Díky minimalistickému průmyslovému designu je lampa PenduLum nejen skutečným poutačem,...

Black PenduLum of the Vintage Edition 1906 Díky minimalistickému průmyslovému designu je lampa PenduLum nejen skutečným poutačem, ale také funkční. Může být kombinován s odpovídajícími lampami Vintage Edition a funguje buď jako jediný světelný zdroj, nebo v kombinaci s jinými lampami PenduLum. Ať tak či onak, světlo PenduLum je skutečným poutačem a jeho design připomíná zlatý průmyslový věk. Svítidlo je vyrobeno z vysoce kvalitního hliníku a textilního kabelu a je dodáváno s chytrým tažným lanem, které dává PenduLum velkou flexibilitu. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.
Kvalitní a levný výrobek LEDVANCE PenduLum Vintage Edition 1906 černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 60W, K: 8.4cm pořídíte bez obtíží tu na našem webu ve známé sekci závěsná světla! Připravili jsme skvělé výrobky z této populární rubriky za internetové ceny! Náš sortiment je ale široký, u nás najdete více kousků od dodavatele . Najdete je níže na této stránce. Tento akční a ve slevě produkt LEDVANCE PenduLum Vintage Edition 1906 máte možnost koupit mimo jiné tu na stránkách ve známé sekci závěsná světla. Vyhledejte si jiné výrobky z této rubriky za nejlepší ceny.

Oblíbený a kvalitní kousek LEDVANCE PenduLum Vintage Edition 1906 černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 60W, K: 8.4cm od společnosti s dlouholetou tradicí LEDVANCE máte možnost sehnat momentálně na webu ve slevě. Zrovna teď v akci za 549 Kč.