LEDVANCE Orbis Sparkle stropní světlo Remote 60, Obývací pokoj / jídelna, polykarbonát, hliník, 38W, K: 12cm

Vzdálené stropní LED svítidlo Orbis Sparkle s funkcí CCT a stmíváním Pohodlné ovládání pouhým stisknutím tlačítka,... více informací »
LEDVANCE Orbis Sparkle stropní světlo Remote 60
Značka: LEDVANCE
2 599 Kč
Ověřit dostupnost
Vzdálené stropní LED svítidlo Orbis Sparkle s funkcí CCT a stmíváním Pohodlné ovládání pouhým stisknutím tlačítka,...

Vzdálené stropní LED svítidlo Orbis Sparkle s funkcí CCT a stmíváním Pohodlné ovládání pouhým stisknutím tlačítka, harmonicky jednoduchý kruhový tvar – LED stropní svítidlo Orbis Sparkle Remote je světelný zdroj, který lze mnoha způsoby kombinovat pro moderní obytné prostory. Matný polykarbonátový difuzor je orámován bílým hliníkovým prstencem, který rozptyluje světlo z interních LED diod ve všech směrech místnosti a na okolní strop. Dálkový ovladač, který je součástí dodávky, umožňuje nejen bezplatné stmívání, ale také umožňuje plynulou úpravu barvy světla od teplé bílé po bílou denní světlo. Díky drobným otvorům v difuzoru vytváří Orbis Sparkle Remote také dekorativní efekt třpytu. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.
Super výrobek seženete mimo jiné tady na stránkách umístěný v rubrice stropní svítidla. Máme pro vás ještě jiné kousky ze zmíněné rubriky za internetové ceny! Oblíbený dodavatel LEDVANCE vám nabízí velmi kvalitní sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Kvalitní a velmi žádaný produkt LEDVANCE Orbis Sparkle stropní světlo Remote 60, Obývací pokoj / jídelna, polykarbonát, hliník, 38W, K: 12cm od dodavatele zboží LEDVANCE můžete najít zde teď výhodně. Ceny již od 2 599 Kč.