LEDVANCE Nightlux Torch LED noční světlo bílá, Chodba, polykarbonát, 0.35W, K: 10.8cm

Nightlux Torch - praktické LED noční světlo se senzorem Malé, také přenosné LED noční světlo - to získáte s Nightlux Torch.... více informací »
LEDVANCE Nightlux Torch LED noční světlo bílá
Značka: LEDVANCE
349 Kč
Ověřit dostupnost
Nightlux Torch - praktické LED noční světlo se senzorem Malé, také přenosné LED noční světlo - to získáte s Nightlux Torch....

Nightlux Torch – praktické LED noční světlo se senzorem Malé, také přenosné LED noční světlo – to získáte s Nightlux Torch. Nástěnný držák, který je součástí dodávky, lze připevnit na mnoho povrchů pomocí dodávaného montážního materiálu. Válcový světelný prvek je vložen do tohoto držáku. Lze jej v držáku flexibilně otočit doleva a doprava, aby se světelný paprsek vyrovnal podle vašich vlastních potřeb, a lze jej také vyjmout, aby sloužil jako svítilna. Nightlux Torch je také vybaven snímačem pohybu, takže se rozsvítí, pouze když je to skutečně nutné. Díky bateriovému provozu nejste připojeni k žádnému elektrickému připojení v domě. Třída ochrany IP54 také umožňuje použití venku. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.
Designový výrobek LEDVANCE Nightlux Torch LED noční světlo bílá, Chodba, polykarbonát, můžete nakoupit snadno tady a teď na našem webu umístěný v rubrice nástěnná svítidla! Nyní můžete získat ještě jiné produkty z naší sekce za mimořádně nízkou cenu! Známý dodavatel LEDVANCE pro své zákazníky poskytuje kvalitní produkty. A to ještě není vše! U nás nabízíme více, máme v nabídce více skvělých kousků od dodavatele LEDVANCE. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný výrobek LEDVANCE Nightlux Torch LED noční světlo bílá, Chodba, polykarbonát, 0.35W, K: 10.8cm od společnosti LEDVANCE můžete získat ještě dnes za výprodejovou cenu! Nyní nakoupíte za 349 Kč.