LEDVANCE Nightlux Stair LED schodišťové světlo, Chodba, polykarbonát, 0.25W, L: 8.5 cm, K: 7.4cm

Schodišťové svítidlo Nightlux Stair LED pro větší bezpečnost ve tmě Schodové světlo LED Nightlux Stair je ideální pro... více informací »
LEDVANCE Nightlux Stair LED schodišťové světlo
Značka: LEDVANCE
349 Kč
Ověřit dostupnost
Schodišťové svítidlo Nightlux Stair LED pro větší bezpečnost ve tmě Schodové světlo LED Nightlux Stair je ideální pro...

Schodišťové svítidlo Nightlux Stair LED pro větší bezpečnost ve tmě Schodové světlo LED Nightlux Stair je ideální pro osvětlení tmavých rohů v oblasti schodiště. Žárovka je navržena tak, že vyzařuje světlo pouze směrem dolů a především rovnoměrně přes bílý polykarbonátový difuzor. Integrovaný senzor zajišťuje, že se nerozsvítí trvale, ale pouze při detekci pohybu. Provoz na baterii a jednoduchá a rychlá instalace díky dodávanému upevňovacímu materiálu činí ze schodiště Nightlux flexibilní zdroj světla. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

Tento exkluzivní výrobek LEDVANCE Nightlux Stair LED schodišťové světlo, Chodba, polykarbonát, 0.25W, L: 8.5 cm, K: 7.4cm od populární značky LEDVANCE jednoduše najdete právě teď u nás v bezva akci! Akční cena již od 349 Kč.