LEDVANCE Lunive Vela LED stropní světlo 22cm 3000K, Obývací pokoj / jídelna, sklo, hliník, 14W, P: 22 cm, L: 22 cm, K: 5.5cm

Lunive Vela LED stropní svítidlo - matné sklo a kov Design stropního světla Lunive Vela navrženého v Itálii je naprosto... více informací »
LEDVANCE Lunive Vela LED stropní světlo 22cm 3000K
Značka: LEDVANCE
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
Lunive Vela LED stropní svítidlo - matné sklo a kov Design stropního světla Lunive Vela navrženého v Itálii je naprosto...

Lunive Vela LED stropní svítidlo – matné sklo a kov Design stropního světla Lunive Vela navrženého v Itálii je naprosto nejmodernější. Čtvercový hliníkový rám v provedení z kartáčovaného niklu obklopuje difuzor z matného skla. Lunive Vela nabízí homogenní a příjemné základní osvětlení a dokonale harmonizuje s moderními koncepty vybavení. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

Vysoce kvalitní výrobek LEDVANCE Lunive Vela LED stropní světlo 22cm 3000K, Obývací pokoj / jídelna, sklo, hliník, 14W, P: 22 cm, L: 22 cm, K: 5.5cm od přední společnosti LEDVANCE je k dostání tady skutečně levně! Zrovna nyní za cenu 1 199 Kč.