LEDVANCE Lunetta Round White LED noční světlo, Dětský pokoj, polykarbonát, ABS plast, 0.3W

Kulaté bílé LED noční světlo Lunetta se senzorem denního světla a vypínačem Bílé noční LED světlo Lunetta Round White je... více informací »
LEDVANCE Lunetta Round White LED noční světlo
Značka: LEDVANCE
224 Kč
Ověřit dostupnost
Kulaté bílé LED noční světlo Lunetta se senzorem denního světla a vypínačem Bílé noční LED světlo Lunetta Round White je...

Kulaté bílé LED noční světlo Lunetta se senzorem denního světla a vypínačem Bílé noční LED světlo Lunetta Round White je užitečné při orientaci v noci. Lze jej snadno provozovat v jakékoli vnitřní zásuvce. V kulatém plastovém krytu je světelná plocha obrácená dopředu, která se díky integrovanému senzoru denního světla automaticky aktivuje při slabém okolním světle. Tuto funkci lze přepsat ručně přepínačem na krytu. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem. Kvalitní a oblíbený produkt máte možnost dostat bez problémů tady na našem webu v oblíbené rubrice nástěnná svítidla! Pořiďte si zcela nové produkty ve zmiňované rubrice snadno online.
Zajímavý produkt je k dispozici nyní tady na našich stránkách ve známé rubrice nástěnná svítidla! Nyní pořídíte skvělé produkty ze zmíněné rubriky za rozumné peníze.

Super kus LEDVANCE Lunetta Round White LED noční světlo, Dětský pokoj, polykarbonát, ABS plast, 0.3W od známé kvalitní značky LEDVANCE snadno najdete nyní za extra cenu! Aktuálně stojí u nás 224 Kč.