LEDVANCE LinearLED Mobile 200 LED nábytkové světlo, Kuchyň, hliník, polykarbonát, 1.9W, P: 21.4 cm, L: 4.8 cm, K: 1.8cm

Mobilní svítidlo LED LinearLED v bílé barvě Svítidlo LinearLED Mobile na baterii, které napájí baterii, zaujme jak svým jemným... více informací »
LEDVANCE LinearLED Mobile 200 LED nábytkové světlo
Značka: LEDVANCE
499 Kč
Ověřit dostupnost
Mobilní svítidlo LED LinearLED v bílé barvě Svítidlo LinearLED Mobile na baterii, které napájí baterii, zaujme jak svým jemným...

Mobilní svítidlo LED LinearLED v bílé barvě Svítidlo LinearLED Mobile na baterii, které napájí baterii, zaujme jak svým jemným designem v bílé barvě, tak spolehlivou funkčností v různých obytných oblastech, například v kuchyních nebo v ložnicích na skříních. Baterie, které jsou součástí dodávky, lze snadno vyměnit. Hliníkové pouzdro svítidla pod skříňkou je lehké a stabilní, dostupné ve čtyřech velikostech a lze jej snadno a rychle připevnit na téměř jakýkoli povrch pomocí lepicí pásky nebo šroubů. S touto nábytkovou lampou jde ruku v ruce atraktivní design a chladné a funkční osvětlení. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

Často hledaný produkt LEDVANCE LinearLED Mobile 200 LED nábytkové světlo, Kuchyň, hliník, polykarbonát, 1.9W, P: 21.4 cm, L: 4.8 cm, K: 1.8cm od společnosti s výborným jménem LEDVANCE je k sehnání momentálně v naši nabídce za parádní cenu. Aktuálně v akci od 499 Kč.