LEDVANCE Linear Slim LED podlinkové světlo, 30cm, Kuchyň, hliník, polykarbonát, 4W, P: 30 cm, L: 4.9 cm, K: 1.8cm

Lineární LED Slim světlo spodní skříňky ve stříbrné barvě Osvětlení základny Linear LED Slim je stmívatelná a obzvláště... více informací »
LEDVANCE Linear Slim LED podlinkové světlo
Značka: LEDVANCE
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Lineární LED Slim světlo spodní skříňky ve stříbrné barvě Osvětlení základny Linear LED Slim je stmívatelná a obzvláště...

Lineární LED Slim světlo spodní skříňky ve stříbrné barvě Osvětlení základny Linear LED Slim je stmívatelná a obzvláště štíhlá základna, která se obzvláště snadno ovládá pomocí infračerveného senzoru. Do sítě lze zapojit až deset LED světel a zapojit je do série. Lampu pod skříňkou lze zapínat a vypínat a nepřetržitě stmívat pomocí snímače zametání, aniž byste se jí dotýkali. Světlo je rozptýleno extrémně homogenně, což vede k vyváženému konceptu osvětlení. Pouzdro je vyrobeno z robustního polykarbonátu se šedo-stříbrnou povrchovou úpravou – odolnost a styl jsou zaručeny stejnou měrou. – rychlé a snadné připevnění pomocí lepicích pásků nebo šroubů – Součástí dodávky je konektor a flexibilní připojovací kabel Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

Kvalitní a oblíbený produkt LEDVANCE Linear Slim LED podlinkové světlo, 30cm, Kuchyň, hliník, polykarbonát, 4W, P: 30 cm, L: 4.9 cm, K: 1.8cm od značky s dobrým jménem LEDVANCE jednoduše pořídíte na našich stránkách nyní opravdu výhodně! Nabídka od 1 099 Kč.