LEDVANCE Linear Mobile LED podlinkové světlo, Kuchyň, hliník, polykarbonát, P: 31.4 cm, L: 4.8 cm, K: 1.8cm

Linear Mobile - flexibilní LED podsvícené světlo se senzorem LED podsvícené osvětlení, které lze ovládat kdekoli díky... více informací »
LEDVANCE Linear Mobile LED podlinkové světlo
Značka: LEDVANCE
549 Kč
Ověřit dostupnost
Linear Mobile - flexibilní LED podsvícené světlo se senzorem LED podsvícené osvětlení, které lze ovládat kdekoli díky...

Linear Mobile – flexibilní LED podsvícené světlo se senzorem LED podsvícené osvětlení, které lze ovládat kdekoli díky bateriovému provozu a které je vybaveno senzorem – to jsou přesně vlastnosti, které podsvícené osvětlení Linear Mobile nabízí. Díky integrovanému senzoru s detektorem pohybu a režimu den-noc je vhodný zejména pro použití ve skříních, kuchyňských skříních a zásuvkách. Jelikož je tato lampa provozována s bateriemi, které jsou součástí dodávky a je připevněna pomocí lepicí pásky nebo šroubů, lze ji umístit téměř kamkoli. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

Kvalitní a oblíbený produkt LEDVANCE Linear Mobile LED podlinkové světlo, Kuchyň, hliník, polykarbonát, P: 31.4 cm, L: 4.8 cm, K: 1.8cm od výrobce s dlouholetou historií LEDVANCE můžete získat momentálně v naši nabídce za příznivou cenu. Výhodně za skvělou cenu 549 Kč.