LEDVANCE LED Color+white round nástěnné 40cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, PMMA, 38W

LED nástěnné svítidlo LED Color + bílá s dálkovým ovládáním Nástěnné LED světlo LED Color + white, které je vybaveno dvěma... více informací »
LEDVANCE LED Color+white round nástěnné 40cm
Značka: LEDVANCE
2 299 Kč
Ověřit dostupnost
LED nástěnné svítidlo LED Color + bílá s dálkovým ovládáním Nástěnné LED světlo LED Color + white, které je vybaveno dvěma...

LED nástěnné svítidlo LED Color + bílá s dálkovým ovládáním Nástěnné LED světlo LED Color + white, které je vybaveno dvěma světelnými segmenty a je dodáváno s praktickým dálkovým ovládáním, nabízí flexibilní osvětlení zvláštního druhu. Zatímco vnitřní povrch lampy svítí v teplém bílém světle, které lze ztlumit v 5 krocích, vnější rámeček může svítit v široké škále stálých barev nebo automaticky měnícího se barevného osvětlení. Toto LED svítidlo 2 v 1 na bílé a barevné světlo lze použít jak k obecnému osvětlení, tak k náladovému osvětlení v jakékoli místnosti a díky svému jednoduchému, modernímu a jasnému designu zapadá do mnoha stylů vybavení. Součástí balení je dálkové ovládání včetně baterie a kompletní montážní a připojovací příslušenství. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.
Tento vynikající výrobek lze nakoupit jednoduše tady u nás ve známé kategorii nástěnná svítidla. Nyní pořídíte parádní produkty ve zmíněné kategorii za báječnou cenu. Věhlasný výrobce LEDVANCE vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní zboží Přesvědčte se sami. To ale však není vše, máme toho více. Máme v nabídce ovšem další produkty od značky LEDVANCE. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Levný produkt máte možnost sehnat již dnes tady u nás ve známé kategorii nástěnná svítidla. Nyní můžete koupit vyjímečné produkty z naší sekce v akci! Oblíbený výrobce LEDVANCE představuje skvělé zboží.

Tento skvělý kousek LEDVANCE LED Color+white round nástěnné 40cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, PMMA, 38W od výrobce s dlouholetou historií LEDVANCE můžete nakoupit tady za báječnou cenu. Ve skvělé akci za 2 299 Kč.