LEDVANCE LED Color+white round nástěnné 20cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, PMMA, 19W

LED nástěnné svítidlo LED Color + bílá s dálkovým ovládáním Nástěnné LED světlo LED Color + white, které je vybaveno dvěma... více informací »
LEDVANCE LED Color+white round nástěnné 20cm
Značka: LEDVANCE
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
LED nástěnné svítidlo LED Color + bílá s dálkovým ovládáním Nástěnné LED světlo LED Color + white, které je vybaveno dvěma...

LED nástěnné svítidlo LED Color + bílá s dálkovým ovládáním Nástěnné LED světlo LED Color + white, které je vybaveno dvěma světelnými segmenty a je dodáváno s praktickým dálkovým ovládáním, nabízí flexibilní osvětlení zvláštního druhu. Zatímco vnitřní povrch lampy svítí v teplém bílém světle, které lze ztlumit v 5 krocích, vnější rámeček může svítit v široké škále stálých barev nebo automaticky měnícího se barevného osvětlení. Toto LED svítidlo 2 v 1 na bílé a barevné světlo lze použít jak k obecnému osvětlení, tak k náladovému osvětlení v jakékoli místnosti a díky svému jednoduchému, modernímu a jasnému designu zapadá do mnoha stylů vybavení. Součástí balení je dálkové ovládání včetně baterie a kompletní montážní a připojovací příslušenství. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

Kvalitní a oblíbený výrobek LEDVANCE LED Color+white round nástěnné 20cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, PMMA, 19W od společnosti s úžasnou pověstí LEDVANCE pohodlně dostanete právě extra se slevou! Stojí teď u nás 1 199 Kč.