LEDVANCE Endura Style UpDown venkovní světlo bílé, hliník, polykarbonát, 12W, L: 9 cm, K: 16cm

Venkovní nástěnné svítidlo Endura Style UpDown Skvělé světelné efekty v kombinaci s jednoduchou elegancí? To je přesně to, co... více informací »
LEDVANCE Endura Style UpDown venkovní světlo bílé
Značka: LEDVANCE
1 899 Kč
Ověřit dostupnost
Venkovní nástěnné svítidlo Endura Style UpDown Skvělé světelné efekty v kombinaci s jednoduchou elegancí? To je přesně to, co...

Venkovní nástěnné svítidlo Endura Style UpDown Skvělé světelné efekty v kombinaci s jednoduchou elegancí? To je přesně to, co získáte s venkovním nástěnným světlem Endura Style UpDown LED. Jeho minimalistický design se perfektně hodí k široké škále vnějších fasád a díky svému nadčasovému vzhledu je dekorativním zdrojem světla. Ve tmě vytváří světlo, které svítí nahoru a dolů, skvělý obraz. Tento krásný efekt můžete vidět z dálky. Endura Style UpDown je vhodný zejména pro vstupní prostor, balkon nebo terasu. Protože kromě krásného efektu získáte příjemné světlo v teplé bílé barvě. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

Tento žádaný produkt LEDVANCE Endura Style UpDown venkovní světlo bílé, hliník, polykarbonát, 12W, L: 9 cm, K: 16cm od top výrobce LEDVANCE naleznete zde teď právě skutečně výhodně! Nyní pořídíte za 1 899 Kč.