LEDVANCE Endura Style Mini Spot I LED bílá, hliník, polykarbonát, 8W, L: 11 cm, K: 5.4cm

Otočení o 340 stupňů - venkovní LED nástěnné světlo Endura Style Mini Spot I Malé a jemné - vhodný popis pro LED venkovní... více informací »
LEDVANCE Endura Style Mini Spot I LED bílá
Značka: LEDVANCE
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Otočení o 340 stupňů - venkovní LED nástěnné světlo Endura Style Mini Spot I Malé a jemné - vhodný popis pro LED venkovní...

Otočení o 340 stupňů – venkovní LED nástěnné světlo Endura Style Mini Spot I Malé a jemné – vhodný popis pro LED venkovní nástěnné svítidlo Endura Style Mini Spot I. Je představeno vysoce kvalitními materiály a praktickým doplňkem, který může být obzvláště užitečný venku. Elegantní hliníkové pouzdro ideálně doplňuje bílou polykarbonátovou obrazovku. Tím je také zajištěno vytvoření světla bez oslnění. Instalovaná technologie LED s dlouhou životností poskytuje příjemně teplé bílé světlo. Pružnosti v oblasti venkovního osvětlení je dosaženo díky otočné hlavě Endura Mini Spot I. Lze ji otáčet v rozsahu 340 stupňů a podle orientace tak vytváří různé světelné efekty na vnější fasádě. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

Ve slevě kousek LEDVANCE Endura Style Mini Spot I LED bílá, hliník, polykarbonát, 8W, L: 11 cm, K: 5.4cm od výrobce se zárukou kvality LEDVANCE můžete najít právě dnes za outletovou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 1 499 Kč.