LEDVANCE Endura Garden Flood 10W LED reflektor, hliník, sklo, 10W, L: 11 cm, K: 29cm

LED venkovní reflektor Endura Garden Flood Reflektorové světlo Endura Garden Flood je jasné, kompaktní venkovní LED světlo, které... více informací »
LEDVANCE Endura Garden Flood 10W LED reflektor
Značka: LEDVANCE
674 Kč
Ověřit dostupnost
LED venkovní reflektor Endura Garden Flood Reflektorové světlo Endura Garden Flood je jasné, kompaktní venkovní LED světlo, které...

LED venkovní reflektor Endura Garden Flood Reflektorové světlo Endura Garden Flood je jasné, kompaktní venkovní LED světlo, které lze ukotvit do země pomocí hrotu a poskytuje skvělé zvýraznění v zahradě. Jejich jasné světlo lze použít pro dekorativní i funkční účely. Svítidlo má tmavě šedé hliníkové pouzdro, černý hrot pro ukotvení do země a polomatné sklo. Díky tmavé barvě se venkovní lampa vizuálně spojuje s tmou – zbývá jasný a široký LED světelný kužel vyrobený z teplé bílé. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.
Kvalitní a oblíbený produkt můžete nakoupit rovněž u nás v oblíbené rubrice zemní svítidlo s bodcem! Pořiďte si jiné výrobky z této oblíbené kategorie za parádní cenu. Tento designový kus LEDVANCE Endura Garden Flood 10W LED reflektor, můžete sehnat právě nyní tu na stránkách v rubrice zemní svítidlo s bodcem! Nyní můžete získat oblíbené produkty z této sekce ve výprodejové akci!

Tento levný výrobek LEDVANCE Endura Garden Flood 10W LED reflektor, hliník, sklo, 10W, L: 11 cm, K: 29cm originál od značky LEDVANCE je k sehnání v naší internetové nabídce skutečně výhodně. Akční ceny již od 674 Kč.