LEDVANCE Endura Floodlight LED venk. reflektor 50W, hliník, polykarbonát, 50W, L: 22.7 cm, K: 20.1cm

Šedé LED venkovní nástěnné bodové svítidlo Endura Floodlight Tam, kde je vyžadováno silné světlo, se používá LED venkovní... více informací »
LEDVANCE Endura Floodlight LED venk. reflektor 50W
Značka: LEDVANCE
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Šedé LED venkovní nástěnné bodové svítidlo Endura Floodlight Tam, kde je vyžadováno silné světlo, se používá LED venkovní...

Šedé LED venkovní nástěnné bodové svítidlo Endura Floodlight Tam, kde je vyžadováno silné světlo, se používá LED venkovní nástěnné svítidlo Endura Floodlight. Pro osvětlení parkovacích ploch, příjezdových cest nebo osvětlení fasád a staveniště, obrovská svítivost reflektoru zajišťuje bezpečné a spolehlivé světlo. Díky kompaktnímu provedení a decentnímu vzhledu je LED venkovní nástěnné svítidlo Endura Floodlight LED dekorativním prvkem. Chytře se odlišuje od konvenčních bodových svítidel a přesvědčí velmi silným světelným výkonem. Nové produkty LEDVANCE, dříve známé jako OSRAM, spojují nejvyšší standardy kvality s moderním designem. Neodolatelný produkt lze koupit v pohodě na webu v sekci led reflektory a svítidla s bodcem do země. Nyní můžete koupit ještě ostatní produkty ve zmiňované sekci za akční cenu.

Unikátní a žádaný kousek LEDVANCE Endura Floodlight LED venk. reflektor 50W, hliník, polykarbonát, 50W, L: 22.7 cm, K: 20.1cm pocházející od značky LEDVANCE jednoduše naleznete právě teď za nejnižší cenu. Produkt momentálně prodáváme za 1 099 Kč.