LEDVANCE Endura Floodlight LED venk. reflektor 20W, hliník, polykarbonát, 20W, L: 15.1 cm, K: 12.9cm

Tmavě šedý LED venkovní nástěnný reflektor Endura Floodlight Kompaktní velikost a moderní design jsou rozhodujícími rysy... více informací »
LEDVANCE Endura Floodlight LED venk. reflektor 20W
Značka: LEDVANCE
749 Kč
Ověřit dostupnost
Tmavě šedý LED venkovní nástěnný reflektor Endura Floodlight Kompaktní velikost a moderní design jsou rozhodujícími rysy...

Tmavě šedý LED venkovní nástěnný reflektor Endura Floodlight Kompaktní velikost a moderní design jsou rozhodujícími rysy venkovního nástěnného bodového světla Endura Floodlight. Tmavě šedé polykarbonátové pouzdro je obzvláště robustní, a proto také velmi odolné proti povětrnostním vlivům. Stupeň krytí IP65 z něj také činí velmi odolný světelný prvek pro venkovní použití. S celkovým výkonem 20 W a 1 500 lumenů je reflektor ideální pro osvětlení fasád domu, nádvoří a parkovišť. S 3000 Kelviny získáte také velmi příjemné, teplé bílé světlo. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem. Výjimečný a žádaný výrobek LEDVANCE Endura Floodlight LED venk. reflektor 20W, hliník, polykarbonát, 20W, L: 15.1 cm, K: 12.9cm máte možnost pořídit právě zde tady u nás v populární sekci led reflektory a svítidla s bodcem do země! Máme pro vás ještě ostatní produkty z této oblíbené sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! To není všechno, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů od značky LEDVANCE. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě produkt LEDVANCE Endura Floodlight LED venk. reflektor 20W, hliník, polykarbonát, 20W, L: 15.1 cm, K: 12.9cm od značky se zárukou kvality LEDVANCE lze zakoupit momentálně v naši nabídce trvale výhodně! Nyní pořídíte za 749 Kč.