LEDVANCE Endura Flood venkovní spot 840 DG 30W, hliník, sklo, 30W, L: 17 cm, K: 19.3cm

Endura Flood LED venkovní bodové světlo v tmavě šedé barvě s univerzální bílou barvou světla Díky plochému, kompaktnímu... více informací »
LEDVANCE Endura Flood venkovní spot 840 DG 30W
Značka: LEDVANCE
799 Kč
Ověřit dostupnost
Endura Flood LED venkovní bodové světlo v tmavě šedé barvě s univerzální bílou barvou světla Díky plochému, kompaktnímu...

Endura Flood LED venkovní bodové světlo v tmavě šedé barvě s univerzální bílou barvou světla Díky plochému, kompaktnímu designu a nízké hmotnosti je tento malý LED venkovní reflektor Endura Flood univerzálním zdrojem světla pro venkovní použití. Bodové světlo lze v montážní konzole otočit až o 180 °, takže lze flexibilně nastavit úhel paprsku. Je vyroben z hliníku, částečně matného krytu z tvrzeného skla. – jasné a funkční venkovní LED světlo – symetrický úhel paprsku 110 ° x 110 ° – Rozsah okolní teploty během provozu -20 až 45 ° C – Připojení kabelem (1 metr), nutné zapojení Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.
Tento kvalitní produkt lze zakoupit taky tu v oblíbené rubrice led reflektory a svítidla s bodcem do země. Nyní můžete koupit ostatní produkty ve zmíněné kategorii z pohodlí domova!

Tento akční produkt LEDVANCE Endura Flood venkovní spot 840 DG 30W, hliník, sklo, 30W, L: 17 cm, K: 19.3cm od přední značky LEDVANCE můžete koupit právě nyní na našich stránkách za outletovou cenu! Za bezkonkureční cenu 799 Kč.