LEDVANCE Endura Flood senzor LED bodové bílá, hliník, sklo, 10W, Energetická třída: F, L: 10.8 cm, K: 16.8cm

Jasný venkovní nástěnný reflektor LED Endura Flood Sensor s rozsahem otáčení až 180°. Venkovní nástěnný reflektor LED Endura... více informací »
LEDVANCE Endura Flood senzor LED bodové bílá
Značka: LEDVANCE
799 Kč
Ověřit dostupnost
Jasný venkovní nástěnný reflektor LED Endura Flood Sensor s rozsahem otáčení až 180°. Venkovní nástěnný reflektor LED Endura...

Jasný venkovní nástěnný reflektor LED Endura Flood Sensor s rozsahem otáčení až 180°. Venkovní nástěnný reflektor LED Endura Flood Sensor je jasný zdroj světla pro venkovní použití. Je vybaven teplými bílými diodami LED a díky velmi vysokému světelnému výkonu je ideální pro osvětlení parkovišť a příjezdových cest nebo fasád a stavenišť. V porovnání s halogenovými reflektory lze při použití reflektoru LED dosáhnout úspory energie až 80 %. Díky montážnímu držáku s rozsahem otáčení až 180° lze reflektor snadno namontovat na fasádu pod přesahem střechy. Symetrický vyzařovací úhel 110° x 110° zajišťuje rozsáhlé osvětlení, které je navíc rovnoměrně rozloženo částečně matným krytem z tvrzeného skla. Reflektor je vyroben z hliníku a je velmi robustní, takže vydrží i okolní teploty od -10 °C do 40 °C. Má také nastavitelnou IR-T-rubičku. Má také nastavitelný infračervený senzor denního světla a pohybu. Technické údaje senzoru: – Dosah až 9 metrů – Práh detekce: 20-2 000 luxů – Doba přepínání: 10 sekund až 10 minut Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, spojují nejvyšší standardy kvality s moderním designem. – Připojení je možné pomocí dodaného kabelu (1 metr) / nutná kabeláž.
Oblíbený kousek LEDVANCE Endura Flood senzor LED bodové bílá, hliník, sklo, 10W, Energetická třída: F, jde nakoupit právě teď tady na webu umístěný v kategorii led reflektory a svítidla s bodcem do země. Nyní si můžete koupit zcela nové kusy z této populární kategorie za mimořádně nízkou cenu!

Tento kvalitní a levný produkt LEDVANCE Endura Flood senzor LED bodové bílá, hliník, sklo, 10W, Energetická třída: F, L: 10.8 cm, K: 16.8cm od společnosti s předním postavením na trhu LEDVANCE dostanete tady a teď právě téměř zdarma! Aktuálně v akci za 799 Kč.