LEDVANCE Endura Flood sensor spot 840 DG 20W, hliník, sklo, 20W, L: 13.3 cm, K: 18.9cm

Tmavě šedý venkovní LED reflektor Endura Flood se senzorem, barva světla 4000 K. Kompaktní design, energeticky účinné a celobílé... více informací »
LEDVANCE Endura Flood sensor spot 840 DG 20W
Značka: LEDVANCE
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Tmavě šedý venkovní LED reflektor Endura Flood se senzorem, barva světla 4000 K. Kompaktní design, energeticky účinné a celobílé...

Tmavě šedý venkovní LED reflektor Endura Flood se senzorem, barva světla 4000 K. Kompaktní design, energeticky účinné a celobílé osvětlení, jehož výsledkem jsou enormní úspory energie ve srovnání s halogenovými reflektory a rovnoměrné osvětlení díky částečně matnému krytu z tvrzeného skla – to jsou vlastnosti venkovního reflektoru LED Endura Flood Sensor. LED venkovní bodové světlo pro všestranné použití lze v montážní konzole otočit až o 180 ° a je vhodné pro použití v teplotním rozsahu od -10 do 40 ° C. IR denní a pohybové čidlo zabudované do reflektoru lze upravit podle požadavků. Datový senzor: Úhel detekce 120 °, dosah detekce 2 až 9 metrů (nastavitelný), detekční práh senzoru denního světla 20-2 000 luxů (nastavitelný. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem. Tento skvělý kousek máte možnost najít teď na našich stránkách ve známé sekci led reflektory a svítidla s bodcem do země. Vyhledejte si ještě jiné kousky ve zmiňované kategorii v bezva akci! To ale ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. Mrkněte na další skvělé produkty od výrobce LEDVANCE. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Hodně žádaný produkt LEDVANCE Endura Flood sensor spot 840 DG 20W, hliník, sklo, 20W, L: 13.3 cm, K: 18.9cm můžete získat mimo jiné tu na našem webu zařazený v kategorii led reflektory a svítidla s bodcem do země! Podívejte se na akční produkty z této sekce za výprodejovou cenu!

Hodně oblíbený produkt LEDVANCE Endura Flood sensor spot 840 DG 20W, hliník, sklo, 20W, L: 13.3 cm, K: 18.9cm je k dostání taky u nás v rubrice led reflektory a svítidla s bodcem do země. Vyberte si nové produkty z této oblíbené kategorie za outletovou cenu. To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce však také další prověřené produkty značky LEDVANCE. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Často hledaný kus LEDVANCE Endura Flood sensor spot 840 DG 20W, hliník, sklo, 20W, L: 13.3 cm, K: 18.9cm od společnosti se zárukou kvality LEDVANCE snadno pořídíte právě skutečně levně. Nyní získáte od 1 099 Kč.