LEDVANCE Endura Classic Lantern Square 29, 3 cm, hliník, sklo, E27, 60W, L: 10.5 cm, K: 29.3cm

Klasický tvar: Venkovní nástěnné svítidlo Endura Classic Lantern Square od společnosti LEDVANCE Nostalgické kouzlo se setkává s... více informací »
LEDVANCE Endura Classic Lantern Square 29
Značka: LEDVANCE
674 Kč
Ověřit dostupnost
Klasický tvar: Venkovní nástěnné svítidlo Endura Classic Lantern Square od společnosti LEDVANCE Nostalgické kouzlo se setkává s...

Klasický tvar: Venkovní nástěnné svítidlo Endura Classic Lantern Square od společnosti LEDVANCE Nostalgické kouzlo se setkává s moderní technologií: venkovní nástěnná lampa Endura Classic Lantern Square zaujme svým dekorativním vzhledem v tradičním designu lucerny, což z ní dělá skutečný pohled na jakoukoli vnější stěnu. Pouzdro venkovní lampy je klasické černé a je vyrobeno z vysoce kvalitního a robustního hliníku. Difuzor z čirého skla mezitím zajišťuje jasné světlo. Patice E27 je ideální pro kombinaci s moderními žárovkami a inteligentními zdroji světla (viz příslušenství). Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem. Tento levný produkt LEDVANCE Endura Classic Lantern Square 29, 3 cm, hliník, sklo, E27, dostanete ještě tady na našich stránkách v oblíbené kategorii venkovní nástěnná svítidla! Vyhledejte si nové výrobky z této sekce v akci! To ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. Podívejte se taky na více produktů od dodavatele LEDVANCE. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel LEDVANCE nabízí kvalitní zboží. Přesvědčte se.
Tento skvělý kus je dostupný právě tu na webu ve známé rubrice venkovní nástěnná svítidla! Nyní si můžete vybrat další výrobky ve zmíněné kategorii snadno online.
Unikátní a oblíbený produkt LEDVANCE Endura Classic Lantern Square 29, 3 cm, hliník, můžete nakoupit přímo tu na našem webu ve známé kategorii venkovní nástěnná svítidla. Nyní koupíte nové produkty z této oblíbené kategorie za výborné peníze! Máme toho více, podívejte se taky na další prověřené produkty značky LEDVANCE. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Známá značka LEDVANCE pro své zákazníky dodává skvělý sortiment

Hodně oblíbený výrobek LEDVANCE Endura Classic Lantern Square 29, 3 cm, hliník, sklo, E27, 60W, L: 10.5 cm, K: 29.3cm od skvělé a známé značky LEDVANCE najdete online pořád výhodně. V akci od 674 Kč.