LEDVANCE DoorLED LED solární nástěnné světlo, šedá, plast, 3W, L: 11 cm, K: 3cm

Solární nástěnné světlo DoorLED v tmavě šedé barvě se senzorem Solární nástěnné svítidlo DoorLED se vyznačuje autonomním... více informací »
LEDVANCE DoorLED LED solární nástěnné světlo
Značka: LEDVANCE
549 Kč
Ověřit dostupnost
Solární nástěnné světlo DoorLED v tmavě šedé barvě se senzorem Solární nástěnné svítidlo DoorLED se vyznačuje autonomním...

Solární nástěnné světlo DoorLED v tmavě šedé barvě se senzorem Solární nástěnné svítidlo DoorLED se vyznačuje autonomním provozem. Skládá se z robustního krytu z polykarbonátu v tmavě šedé barvě, který je odolný proti stříkající vodě, a díky neutrálnímu designu ladí téměř s každou fasádou a vstupním prostorem. Během dne solární modul a integrovaný akumulátor uchovávají solární energii (doba nabíjení cca 7 h, provozní doba na jedno nabití až 20 h). Při setmění aktivuje soumrakový senzor stálé orientační světlo s 20 % světelného výkonu. Pokud se přiblíží lidé, snímač pohybu (dosah 4 m) přepne jas na 100 % na 30 sekund. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, spojují nejvyšší standardy kvality s moderním designem. Unikátní produkt máte možnost najít bez problémů na webu v sekci solární lampy s pohybovým čidlem. Nyní můžete najít akční výrobky ve zmiňované kategorii za mimořádně nízkou cenu. U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete více skvělých produktů značky LEDVANCE. Najdete je níže na této stránce.

Tento velmi žádaný kousek LEDVANCE DoorLED LED solární nástěnné světlo, šedá, plast, 3W, L: 11 cm, K: 3cm od výrobce se zárukou kvality LEDVANCE snadno pořídíte právě teď v nabídce za super cenu! Právě teď za cenu 549 Kč.