LEDVANCE Door Down LED venkovní nástěnné světlo, Chodba, polykarbonát, 0.5W, L: 9.2 cm, K: 3.7cm

Venkovní nástěnné LED světlo s detektorem pohybu Stát před plně zabalenými dveřmi a nenajít klíčovou dírku je minulostí -... více informací »
LEDVANCE Door Down LED venkovní nástěnné světlo
Značka: LEDVANCE
424 Kč
Ověřit dostupnost
Venkovní nástěnné LED světlo s detektorem pohybu Stát před plně zabalenými dveřmi a nenajít klíčovou dírku je minulostí -...

Venkovní nástěnné LED světlo s detektorem pohybu Stát před plně zabalenými dveřmi a nenajít klíčovou dírku je minulostí – LED světlo Door Down je v této situaci ideálním pomocníkem. Dveře Down lze snadno instalovat na nejrůznější povrchy. Kromě toho není nutné žádné samostatné připojení, protože se provozuje pouze s bateriemi, které jsou součástí dodávky. Díky krytí IP54 jej lze bez váhání použít i venku nad předními dveřmi. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.
Nejprodávanější produkt LEDVANCE Door Down LED venkovní nástěnné světlo, Chodba, polykarbonát, 0.5W, L: 9.2 cm, K: 3.7cm je k sehnání zrovna tu na stránkách ve známé rubrice venkovní nástěnná svítidla. Pořiďte si jiné produkty z naší rubriky za internetové ceny. Máme toho více, u nás totiž najdete více skvělých kousků od značky LEDVANCE. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka LEDVANCE vás obohatí o vynikající zboží
Tento exkluzivní produkt je k dostání jednoduše tady na stránkách ve známé rubrice venkovní nástěnná svítidla! Nyní si můžete koupit další výrobky z naší rubriky za rozumné peníze. Mezi zákazníky oblíbený výrobce LEDVANCE dlouhodobě poskytuje prvotřídní výrobky. To ovšem není vše, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce ovšem další skvělé zboží od dodavatele LEDVANCE. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený produkt LEDVANCE Door Down LED venkovní nástěnné světlo, Chodba, polykarbonát, 0.5W, L: 9.2 cm, K: 3.7cm od populárního výrobce LEDVANCE lze zakoupit na našich stránkách teď skutečně výhodně. Za bezkonkureční cenu 424 Kč.