LEDVANCE Cabinet Corner podlinkové světlo 35cm, Kuchyň, hliník, polykarbonát, 5W, P: 35 cm, L: 4.1 cm, K: 2.3cm

LED skříňka Rohové světlo do spodní skříňky v bílé barvě Osvětlení základny LED skříňky v rohu skříně lze perfektně... více informací »
LEDVANCE Cabinet Corner podlinkové světlo 35cm
Značka: LEDVANCE
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
LED skříňka Rohové světlo do spodní skříňky v bílé barvě Osvětlení základny LED skříňky v rohu skříně lze perfektně...

LED skříňka Rohové světlo do spodní skříňky v bílé barvě Osvětlení základny LED skříňky v rohu skříně lze perfektně nainstalovat do rohu skříně. Jeho jednoduché tělo z hliníku se nenápadně vejde do jakékoli skříně nebo police. Integrovaný infračervený senzor detekuje stírací pohyby před lampou, kterou lze zapínat a vypínat. Má také funkci plynulého stmívání, která probíhá zakrytím snímače pohybu. Lampa má světelný zdroj LED a je připojena k elektrické síti pomocí kabelu. Jejich podlouhlý tvar vytváří obzvláště rovnoměrné rozložení jejich světelného záření do skříně nebo police. – rychlá a snadná montáž pomocí lepicích pásků nebo šroubů Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

Tento výjimečný produkt LEDVANCE Cabinet Corner podlinkové světlo 35cm, Kuchyň, hliník, polykarbonát, 5W, P: 35 cm, L: 4.1 cm, K: 2.3cm od společnosti s dlouholetou tradicí LEDVANCE máte možnost sehnat právě nyní za extra cenu! Aktuálně v akci za 1 099 Kč.