LEDVANCE Cabinet Corner LED podlinkové světlo 55cm, Kuchyň, hliník, polykarbonát, 7.5W, P: 55 cm, L: 4.1 cm, K: 2.3cm

LED skříňka Rohové světlo do spodní skříňky v bílé barvě Rohové podsvícené osvětlení kabinetu LED se vyznačuje... více informací »
LEDVANCE Cabinet Corner LED podlinkové světlo 55cm
Značka: LEDVANCE
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
LED skříňka Rohové světlo do spodní skříňky v bílé barvě Rohové podsvícené osvětlení kabinetu LED se vyznačuje...

LED skříňka Rohové světlo do spodní skříňky v bílé barvě Rohové podsvícené osvětlení kabinetu LED se vyznačuje podlouhlým tvarem. Lampu lze instalovat zejména do rohů kuchyňských skříněk nebo polic. Pomocí vestavěného infračerveného senzoru lze praktickou lampu plynule ztlumit přejetím ruky a zapnout a vypnout otočením. LED diody jsou zabudovány do lampy jako světelné zdroje. Je připojen k elektrické síti kabelem. Díky homogenní a velmi jasné difúzi světla jsou skříňky a police dobře osvětlené. Montáž je snadná a lze ji provést pomocí dodávané lepicí pásky nebo šroubů. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

Hodně oblíbený produkt LEDVANCE Cabinet Corner LED podlinkové světlo 55cm, Kuchyň, hliník, polykarbonát, 7.5W, P: 55 cm, L: 4.1 cm, K: 2.3cm od značky s dobrým jménem LEDVANCE jednoduše můžete pořídit momentálně na našich stránkách pořád výhodně. Nabídky již od 1 199 Kč.