LEDVANCE Bulkhead LED venkovní světlo 11W černá, polykarbonát, ABS, 11W, L: 14.3 cm, K: 21.6cm

Funkční venkovní LED svítilna Přepážka v černé barvě Černá venkovní svítilna s přepážkou je ideální pro spolehlivé... více informací »
LEDVANCE Bulkhead LED venkovní světlo 11W černá
Značka: LEDVANCE
349 Kč
Ověřit dostupnost
Funkční venkovní LED svítilna Přepážka v černé barvě Černá venkovní svítilna s přepážkou je ideální pro spolehlivé...

Funkční venkovní LED svítilna Přepážka v černé barvě Černá venkovní svítilna s přepážkou je ideální pro spolehlivé osvětlení vnějších stěn a zároveň pro vytvoření moderního prostředí. Oválné venkovní nástěnné svítidlo se vyznačuje nejen svým jednoduchým a elegantním designem, ale také svou univerzálností, např. B. na balkoně nebo ve vstupním prostoru. Černé polykarbonátové pouzdro dobře kontrastuje s celobílým LED světlem, které svítí matným difuzorem ABS venkovní lampy. Polykarbonát je znám jako extrémně robustní, pružný materiál, a proto je ideální pro venkovní použití ve větru a počasí. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

Velmi oblíbený produkt LEDVANCE Bulkhead LED venkovní světlo 11W černá, polykarbonát, ABS, 11W, L: 14.3 cm, K: 21.6cm od spolehlivého výrobce LEDVANCE jde sehnat v naší online nabídce za zcela nejnižší cenu. K sehnání zrovna v akci za 349 Kč.