LEDVANCE Battery Spotlight nástěnné 1 zdroj bílá, plast, 4W, L: 12.7 cm, K: 21.5cm

Nastavitelný venkovní nástěnný bodový reflektor napájený bateriemi LED bodový reflektor Single v bílé barvě Toto venkovní... více informací »
LEDVANCE Battery Spotlight nástěnné 1 zdroj bílá
Značka: LEDVANCE
999 Kč
Ověřit dostupnost
Nastavitelný venkovní nástěnný bodový reflektor napájený bateriemi LED bodový reflektor Single v bílé barvě Toto venkovní...

Nastavitelný venkovní nástěnný bodový reflektor napájený bateriemi LED bodový reflektor Single v bílé barvě Toto venkovní nástěnné světlo vyzařuje světlo, když je potřeba – dokonce i mimo kabeláž. Za tímto účelem se v bateriovém LED Spotlight Single používají čtyři D baterie. Na světle je snímač denního světla a detektor pohybu, aby se jeho energie po 5 hodinách nevyčerpala. Ten detekuje pohyby ve vzdálenosti až 7 metrů, načež se vnější světlo na stěnu aktivuje přibližně na 20 sekund. Například za účelem ideálního osvětlení cesty vedoucí k domu pod určitým úhlem lze hlavu reflektoru otočit o 180 ° a otočit o 280 °. Bílé pouzdro z plastu ABS snadno odolává účinkům větru a počasí. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.
Akční kousek LEDVANCE Battery Spotlight nástěnné 1 zdroj bílá, plast, 4W, L: 12.7 cm, K: 21.5cm lze nakoupit právě nyní tady a teď na našem webu v kategorii venkovní nástěnná svítidla! Připravili jsme oblíbené zboží z této známé kategorie ve výprodejové akci. V očích zákazníků populární značka LEDVANCE vás a vaše blízké obohatí o skvělé zboží

Tento výjimečný produkt LEDVANCE Battery Spotlight nástěnné 1 zdroj bílá, plast, 4W, L: 12.7 cm, K: 21.5cm od známé kvalitní značky LEDVANCE jde sehnat zrovna dnes za příznivou cenu! Levně za cenu 999 Kč.