LEDVANCE Batten LED podlinkové světlo 90cm 4 000 K, Kuchyň, plast, 10W, P: 90 cm, L: 2.2 cm, K: 3cm

LED pod osvětlením skříňky Batten s vypínačem, zástrčkou a kabelem S podsvíceným svítidlem Batten LED lze vytvořit plynulé... více informací »
LEDVANCE Batten LED podlinkové světlo 90cm 4 000 K
Značka: LEDVANCE
629 Kč
Ověřit dostupnost
LED pod osvětlením skříňky Batten s vypínačem, zástrčkou a kabelem S podsvíceným svítidlem Batten LED lze vytvořit plynulé...

LED pod osvětlením skříňky Batten s vypínačem, zástrčkou a kabelem S podsvíceným svítidlem Batten LED lze vytvořit plynulé systémy světelného vedení, protože svítidlo lze připojit k jiným svítidlům. Je vybaven vypínačem, je vysoce efektivní a má dlouhou životnost a je dodáván se zástrčkou, kabelem a připojovacím kabelem k dalšímu svítidlu a také s upevňovacími svorkami pro instalaci. Batten je ideálním zdrojem světla pro širokou škálu pracovních oblastí – ať už v kuchyni nebo v dílně. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

Často hledaný produkt LEDVANCE Batten LED podlinkové světlo 90cm 4 000 K, Kuchyň, plast, 10W, P: 90 cm, L: 2.2 cm, K: 3cm od skvělé značky LEDVANCE máte možnost nakoupit v naší aktuální nabídce opravdu levně. Aktuálně za super cenu 629 Kč.