LEDVANCE Batten LED podlinkové světlo 30cm 3 000 K, Kuchyň, plast, 4W, P: 30 cm, L: 2.2 cm, K: 3cm

LED pod osvětlením skříňky Batten s vypínačem, zástrčkou a kabelem S podsvíceným svítidlem Batten LED lze vytvořit plynulé... více informací »
LEDVANCE Batten LED podlinkové světlo 30cm 3 000 K
Značka: LEDVANCE
474 Kč
Ověřit dostupnost
LED pod osvětlením skříňky Batten s vypínačem, zástrčkou a kabelem S podsvíceným svítidlem Batten LED lze vytvořit plynulé...

LED pod osvětlením skříňky Batten s vypínačem, zástrčkou a kabelem S podsvíceným svítidlem Batten LED lze vytvořit plynulé systémy světelného vedení, protože svítidlo lze připojit k jiným svítidlům. Je vybaven vypínačem, je vysoce efektivní a má dlouhou životnost a je dodáván se zástrčkou, kabelem a připojovacím kabelem k dalšímu svítidlu a také s upevňovacími svorkami pro instalaci. Batten je ideálním zdrojem světla pro širokou škálu pracovních oblastí – ať už v kuchyni nebo v dílně. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.
Tento unikátní výrobek LEDVANCE Batten LED podlinkové světlo 30cm 3 000 K, Kuchyň, plast, 4W, P: 30 cm, L: můžete nakoupit rovněž u nás v sekci světlo pod kuchyňskou linku! Pořiďte si akční produkty z této oblíbené kategorie jednoduše online!

Unikátní a žádaný výrobek LEDVANCE Batten LED podlinkové světlo 30cm 3 000 K, Kuchyň, plast, 4W, P: 30 cm, L: 2.2 cm, K: 3cm od přední značky LEDVANCE dostanete právě teď za nejnižší cenu. Výhodně teď u nás za 474 Kč.