LEDVANCE Batten LED podlinkové světlo 120cm 4 000K, Kuchyň, plast, 14W, P: 120 cm, L: 2.2 cm, K: 3cm

LED pod osvětlením skříňky Batten s vypínačem, zástrčkou a kabelem S podsvíceným svítidlem Batten LED lze vytvořit plynulé... více informací »
LEDVANCE Batten LED podlinkové světlo 120cm 4 000K
Značka: LEDVANCE
674 Kč
Ověřit dostupnost
LED pod osvětlením skříňky Batten s vypínačem, zástrčkou a kabelem S podsvíceným svítidlem Batten LED lze vytvořit plynulé...

LED pod osvětlením skříňky Batten s vypínačem, zástrčkou a kabelem S podsvíceným svítidlem Batten LED lze vytvořit plynulé systémy světelného vedení, protože svítidlo lze připojit k jiným svítidlům. Je vybaven vypínačem, je vysoce efektivní a má dlouhou životnost a je dodáván se zástrčkou, kabelem a připojovacím kabelem k dalšímu svítidlu a také s upevňovacími svorkami pro instalaci. Batten je ideálním zdrojem světla pro širokou škálu pracovních oblastí – ať už v kuchyni nebo v dílně. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.
Hodně žádaný výrobek LEDVANCE Batten LED podlinkové světlo 120cm 4 000K, Kuchyň, plast, 14W, P: 120 cm, L: 2.2 cm, K: 3cm máte možnost pořídit bezprostředně tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii světlo pod kuchyňskou linku. Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty z naší sekce za nejnižší cenu. U nás nabízíme více, máme v nabídce však také další vybrané produkty od výrobce LEDVANCE. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně žádaný kousek LEDVANCE Batten LED podlinkové světlo 120cm 4 000K, Kuchyň, plast, 14W, P: 120 cm, L: 2.2 cm, K: 3cm originál od výrobce LEDVANCE máte možnost získat momentálně v naši nabídce až neuvěřitelně levně! Nyní za 674 Kč.