LDM Smarty Sun LED nástěnné a stropní světlo, Al, Obývací pokoj / jídelna, hliník, 7.35W

LDM Smarty Sun - malé a kulaté na zeď nebo strop LED světlo Smarty Sun z kolekce německého výrobce LDM lze použít jako nástěnné... více informací »
LDM Smarty Sun LED nástěnné a stropní světlo
Značka: LDM
6 499 Kč
Ověřit dostupnost
LDM Smarty Sun - malé a kulaté na zeď nebo strop LED světlo Smarty Sun z kolekce německého výrobce LDM lze použít jako nástěnné...

LDM Smarty Sun – malé a kulaté na zeď nebo strop LED světlo Smarty Sun z kolekce německého výrobce LDM lze použít jako nástěnné nebo stropní světlo. Design je působivě jednoduchý, technologie přesvědčivě funkční. Díky účinným teplým bílým LED diodám lze nástěnné nebo stropní světlo Smarty Sun změnit také z hlediska úhlu paprsku. To je možné pomocí dodávaných výměnných objektivů. Můžete snadno vybrat mezi úhlem 15, 25 a 43 stupňů. Světlo vyzařuje přímo zepředu a nepřímo se rozptyluje z boku, což v okolí vyvolává příjemnou světelnou atmosféru. Jas lze regulovat pomocí komerčně dostupného stmívače fázového řezu. Svítidlo Smarty Sun LED dovedně nastaví stylové akcenty v jakékoli místnosti – ať už jako jeden kus nebo ve skupině. Oblíbený kousek LDM Smarty Sun LED nástěnné a stropní světlo, Al, Obývací pokoj / jídelna, hliník, 7.35W získáte aktuálně na webu zařazený v sekci nástěnná svítidla! Nyní si můžete vybrat podobné výrobky z této oblíbené rubriky za internetové ceny. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce ovšem další prověřené kousky značky LDM. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka LDM má ve stále nabídkce top výrobky A to ještě není vše.
Tento diskontní produkt LDM Smarty Sun LED nástěnné a stropní světlo, Al, Obývací pokoj / jídelna, hliník, 7.35W máte možnost nakoupit teď tady na webu v populární sekci nástěnná svítidla! Získejte parádní produkty ze zmíněné sekce za výprodejovou cenu.

Velmi žádaný kousek LDM Smarty Sun LED nástěnné a stropní světlo, Al, Obývací pokoj / jídelna, hliník, 7.35W od známé kvalitní značky LDM pořídíte zde teď až neuvěřitelně levně. Akční cena od 6 499 Kč.