Jieldé Loft D9406 stojací lampa 6x40cm, černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E27, 60W, K: 240cm

Poutavá stojací lampa Loft D9406 v průmyslovém designu Stojací lampa Loft D9406 je něco jiného než jednoduchého, protože svými... více informací »
Jieldé Loft D9406 stojací lampa 6x40cm
Značka: Jieldé
23 899 Kč
Ověřit dostupnost
Poutavá stojací lampa Loft D9406 v průmyslovém designu Stojací lampa Loft D9406 je něco jiného než jednoduchého, protože svými...

Poutavá stojací lampa Loft D9406 v průmyslovém designu Stojací lampa Loft D9406 je něco jiného než jednoduchého, protože svými šesti rameny upoutá pozornost každého a je vizuálním zvýrazněním v obytném prostoru. Ramena mají na koncích klouby, pomocí kterých lze lampu otočit a nastavit výšku. Zaoblená hlava lampy poskytuje cílený světelný kužel, který lze pomocí rukojeti uvést do správné polohy. Široká patice lampy poskytuje potřebnou stabilitu a má otočný mechanismus, kterým lze lampu otáčet o 360 °. Tímto způsobem lze podlahovou lampu plně přizpůsobit požadavkům uživatele a převládajícím prostorovým podmínkám. Za designem lampy stojí francouzský výrobce Jieldé, který v 50. letech založil Jean-Louis Domecq. Stejně jako v případě založení společnosti jsou světla stále vyráběna ručně, takže každé světlo je jedinečné. Světla Jieldé vytvářejí rovnováhu mezi formou, materiálem a funkčností a svým osobitým vzhledem dodávají každé místnosti něco určitého. Exkluzivní kus Jieldé Loft D9406 stojací lampa 6x40cm, černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E27, 60W, K: 240cm dostanete pohodlně na našich stránkách ve známé rubrice stojací lampy. Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty z této známé sekce za výborné peníze!
Kvalitní a levný kousek Jieldé Loft D9406 stojací lampa 6x40cm, černá, Obývací pokoj / jídelna, můžete pořídit teď u nás v sekci stojací lampy! Nyní koupíte kvalitní výrobky ve zmiňované rubrice za výprodejovou cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Jieldé vás a vaše blízké obohatí o špičkové produkty za rozumné peníze. Nakupujte, dokud je zboží sladem.
Tento unikátní produkt máte možnost najít prostě tu na našem webu v populární kategorii stojací lampy. Nyní můžete získat ještě další produkty ve zmiňované rubrice za příznivou cenu! Tato vyjímečná značka Jieldé vám představuje kvalitní zboží.!

Tento kvalitní a levný kus Jieldé Loft D9406 stojací lampa 6x40cm, černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E27, 60W, K: 240cm od značky s dobrým jménem Jieldé jednoduše můžete získat na našich stránkách teď právě ve slevě. Aktuálně stojí u nás 23 899 Kč.