Jieldé Loft D2501 flexibilní nástěnné světlo černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E27, 60W

Nástěnná lampa Loft D2501 v průmyslovém designu 50. let (ukázka) Když se podíváte na nástěnné světlo Loft D2501, přijdou na... více informací »
Jieldé Loft D2501 flexibilní nástěnné světlo černá
Značka: Jieldé
8 699 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnná lampa Loft D2501 v průmyslovém designu 50. let (ukázka) Když se podíváte na nástěnné světlo Loft D2501, přijdou na...

Nástěnná lampa Loft D2501 v průmyslovém designu 50. let (ukázka) Když se podíváte na nástěnné světlo Loft D2501, přijdou na vás asociace s industrializací a starými továrními halami. Tento charakteristický design je typický pro lampy od výrobce Jieldé, jehož zakladatel Jean-Louis Domecq vynalezl v 50. letech původní lampu pro průmyslové účely. Nástěnná lampa má kulatou hlavu z hliníku, kterou lze pomocí rukojeti zcela otočit kolem své vlastní osy. Rameno lampy lze navíc otočit a také otočit o 360 °. To znamená, že svítidlo lze použít různými způsoby a dotváří širokou škálu stylů vybavení. V pokojích s rustikálním designem poskytuje svítidlo vhodný světelný akcent, zatímco vytváří zajímavý kontrast k místům s přímějším lemováním. Akční produkt Jieldé Loft D2501 flexibilní nástěnné světlo černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E27, 60W je k dispozici rovněž na webu umístěný v sekci nástěnná svítidla. Vyberte si oblíbené zboží ze zmíněné kategorie za skvělou cenu. Tento výrobce Jieldé dlouhodobě nabízí špičkové zboží U nás vám nabídneme víc, podívejte se také na více kvalitních produktů od výrobce Jieldé. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Žádaný produkt Jieldé Loft D2501 flexibilní nástěnné světlo černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E27, 60W máte možnost dostat právě teď tu ve známé kategorii nástěnná svítidla. Nyní si můžete koupit akční produkty z této známé kategorie z pohodlí domova. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky značky Jieldé. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Jieldé dlouhodobě dodává špičkový sortiment Nakupujte výhoděn u nás.

Designový produkt Jieldé Loft D2501 flexibilní nástěnné světlo lze pořídit právě nyní tady a teď na našem webu umístěný v sekci nástěnná svítidla! Vyhledejte si skvělé produkty z této známé sekce za internetové ceny!
Tento nejprodávanější kousek Jieldé Loft D2501 flexibilní nástěnné naleznete již dnes tady na našich stránkách umístěný v rubrice nástěnná svítidla. Nyní najdete akční kusy ve zmiňované rubrice jednoduše online. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží od značky Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený produkt Jieldé Loft D2501 flexibilní nástěnné světlo černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E27, 60W od značky Jieldé jednoduše můžete najít právě teď u nás za zcela nejnižší cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 8 699 Kč.