Jieldé Loft D2501 flexibilní nástěnné, červená, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E27, 60W

Nástěnná lampa Loft D2501 v průmyslovém designu 50. let Když se podíváte na nástěnné světlo Loft D2501, přijdou na vás... více informací »
červená
Značka: Jieldé
8 699 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnná lampa Loft D2501 v průmyslovém designu 50. let Když se podíváte na nástěnné světlo Loft D2501, přijdou na vás...

Nástěnná lampa Loft D2501 v průmyslovém designu 50. let Když se podíváte na nástěnné světlo Loft D2501, přijdou na vás asociace s industrializací a starými továrními halami. Tento charakteristický design je typický pro lampy od výrobce Jieldé, jehož zakladatel Jean-Louis Domecq vynalezl v 50. letech původní lampu pro průmyslové účely. Nástěnná lampa má kulatou hlavu z hliníku, kterou lze pomocí rukojeti zcela otočit kolem své vlastní osy. Rameno lampy lze navíc otočit a také otočit o 360 °. To znamená, že svítidlo lze použít různými způsoby a dotváří širokou škálu stylů vybavení. V pokojích s rustikálním designem poskytuje svítidlo vhodný světelný akcent, zatímco vytváří zajímavý kontrast k místům s přímějším lemováním. Unikátní produkt Jieldé Loft D2501 flexibilní nástěnné, červená, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E27, 60W máte možnost sehnat jednoduše na našich stránkách zařazený v sekci nástěnná svítidla! Vyhledejte si jiné kusy z naší rubriky za báječnou cenu.
Často hledaný produkt Jieldé Loft D2501 flexibilní nástěnné, červená, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E27, 60W můžete nakoupit taky tu na našem webu zařazený v rubrice nástěnná svítidla. Pořiďte si oblíbené výrobky z naší sekce za mimořádně nízkou cenu. V očích zákazníků populární značka Jieldé svým zákazníkům nabízí prvotřídní výrobky. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! Žádaný kousek Jieldé Loft D2501 flexibilní nástěnné, červená, můžete dostat nyní tu na našich stránkách v kategorii nástěnná svítidla. Získejte kvalitní výrobky z této známé kategorie za zcela nejnižší cenu!
Designový produkt jde získat rovnou tady a teď na našich stránkách v rubrice nástěnná svítidla! Nyní najdete akční produkty ze zmíněné kategorie za výhodné peníze.

Unikátní výrobek Jieldé Loft D2501 flexibilní nástěnné, červená, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E27, 60W od našeho předního výrobce Jieldé lze sehnat právě teď u nás téměř zdarma. Aktuálně v akci za 8 699 Kč.