Jieldé Loft D1200 stojací lampa, nastavitelná šedá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E27, 60W, K: 120cm

Robustní stojací lampa Loft D1200 vyrobená z kovu Tenký krk a poměrně malá hlava stojací lampy Loft D1200 jsou spíše... více informací »
Jieldé Loft D1200 stojací lampa
Značka: Jieldé
19 599 Kč
Ověřit dostupnost
Robustní stojací lampa Loft D1200 vyrobená z kovu Tenký krk a poměrně malá hlava stojací lampy Loft D1200 jsou spíše...

Robustní stojací lampa Loft D1200 vyrobená z kovu Tenký krk a poměrně malá hlava stojací lampy Loft D1200 jsou spíše rezervované, a přesto je lampa vizuálním zvýrazněním vedle gauče nebo křesla. Svým vzhledem připomíná průmyslové lampy minulého století, takže jsou to hlavně průmyslové nebo vintage místnosti koncepty Styl obohacuje. Navíc díky svým poutavým kloubům na krku lampy a otočným mechanismům na hlavě a patici lampy nabízí vysoký stupeň flexibility. Design stojací lampy Loft D1200 je ochrannou známkou francouzského výrobce Jieldé. V 50. letech vyráběl světla pro průmyslové použití a později i pro domácnosti. Nápady na design Loft vycházejí z první lampy zakladatele a průmyslového designéra Jean-Louis Domecq. Akční produkt Jieldé Loft D1200 stojací lampa, je k dispozici již dnes u nás v populární kategorii stojací lampy. Nyní koupíte ještě jiné výrobky ve zmiňované rubrice snadno online.
Tento exkluzivní produkt Jieldé Loft D1200 stojací lampa, nastavitelná lze sehnat právě teď tu na stránkách v oblíbené kategorii stojací lampy! Prozkoumejte skvělé produkty ze zmíněné kategorie za zcela nejnižší cenu.
Oblíbený a kvalitní produkt Jieldé Loft D1200 stojací lampa, nastavitelná šedá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E27, 60W, K: 120cm jde koupit mimo jiné na webu v populární kategorii stojací lampy. Nyní koupíte ještě další kusy ve zmiňované sekci za parádní cenu. Tento exkluzivní produkt jde pořídit bezstarostně tady na našich stránkách ve známé rubrice stojací lampy. Nyní koupíte vyjímečné kousky z naší sekce za super peníze!

Kvalitní a oblíbený produkt Jieldé Loft D1200 stojací lampa, nastavitelná šedá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E27, 60W, K: 120cm od společnosti se zárukou kvality Jieldé jde koupit v naší nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Právě lze objednat jen za 19 599 Kč.