Jieldé Loft D1200 stojací lampa nastavitelná černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E27, 60W, K: 120cm

Robustní stojací lampa Loft D1200 vyrobená z kovu Tenký krk a poměrně malá hlava stojací lampy Loft D1200 jsou spíše... více informací »
Jieldé Loft D1200 stojací lampa nastavitelná černá
Značka: Jieldé
19 599 Kč
Ověřit dostupnost
Robustní stojací lampa Loft D1200 vyrobená z kovu Tenký krk a poměrně malá hlava stojací lampy Loft D1200 jsou spíše...

Robustní stojací lampa Loft D1200 vyrobená z kovu Tenký krk a poměrně malá hlava stojací lampy Loft D1200 jsou spíše rezervované, a přesto je lampa vizuálním zvýrazněním vedle gauče nebo křesla. Svým vzhledem připomíná průmyslové lampy minulého století, takže jsou to hlavně průmyslové nebo vintage místnosti koncepty Styl obohacuje. Navíc díky svým poutavým kloubům na krku lampy a otočným mechanismům na hlavě a patici lampy nabízí vysoký stupeň flexibility. Design stojací lampy Loft D1200 je ochrannou známkou francouzského výrobce Jieldé. V 50. letech vyráběl světla pro průmyslové použití a později i pro domácnosti. Nápady na design Loft vycházejí z první lampy zakladatele a průmyslového designéra Jean-Louis Domecq.
Nový produkt můžete získat taky tu na webu umístěný v rubrice stojací lampy! Připravili jsme ještě ostatní produkty z této známé kategorie za příznivou cenu!
Tento akční kousek Jieldé Loft D1200 stojací lampa nastavitelná černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E27, 60W, K: 120cm je dostupný právě zde tu v populární sekci stojací lampy! Nyní si můžete vybrat ostatní výrobky z naší kategorie na pár kliknutí. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také více produktů od značky Jieldé. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Jieldé vyrábí vysoce kvalitní sortiment. Nové kousky každý den!
Ve slevě tento kus Jieldé Loft D1200 stojací lampa nastavitelná černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E27, 60W, K: 120cm pořídíte jednoduše tu na našem webu v populární kategorii stojací lampy. Vyberte si podobné produkty z této známé sekce za nejlepší ceny! To však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce však také více kousků od značky Jieldé. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tento neodolatelný výrobek máte možnost získat zrovna tady na stránkách v sekci stojací lampy. Nyní najdete zcela nové výrobky ve zmíněné sekci za výhodné peníze.

Hodně oblíbený produkt Jieldé Loft D1200 stojací lampa nastavitelná černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E27, 60W, K: 120cm od výrobce se zárukou kvality Jieldé snadno můžete najít u nás teď za výborné peníze! Výhodně teď u nás za 19 599 Kč.