Jieldé Loft D1200 stojací lampa, nastavitelná bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E27, 60W, K: 120cm

Robustní stojací lampa Loft D1200 vyrobená z kovu Tenký krk a poměrně malá hlava stojací lampy Loft D1200 jsou spíše... více informací »
Jieldé Loft D1200 stojací lampa
Značka: Jieldé
19 599 Kč
Ověřit dostupnost
Robustní stojací lampa Loft D1200 vyrobená z kovu Tenký krk a poměrně malá hlava stojací lampy Loft D1200 jsou spíše...

Robustní stojací lampa Loft D1200 vyrobená z kovu Tenký krk a poměrně malá hlava stojací lampy Loft D1200 jsou spíše rezervované, a přesto je lampa vizuálním zvýrazněním vedle gauče nebo křesla. Svým vzhledem připomíná průmyslové lampy minulého století, takže jsou to hlavně průmyslové nebo vintage místnosti koncepty Styl obohacuje. Navíc díky svým poutavým kloubům na krku lampy a otočným mechanismům na hlavě a patici lampy nabízí vysoký stupeň flexibility. Design stojací lampy Loft D1200 je ochrannou známkou francouzského výrobce Jieldé. V 50. letech vyráběl světla pro průmyslové použití a později i pro domácnosti. Nápady na design Loft vycházejí z první lampy zakladatele a průmyslového designéra Jean-Louis Domecq.Hodně oblíbený kousek Jieldé Loft D1200 stojací lampa, nastavitelná bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E27, 60W, K: 120cm lze koupit taky tu umístěný v rubrice stojací lampy. Nyní můžete najít podobné produkty z této sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Tato značka Jieldé svým zákazníkům nabízí top produkty Žádaný produkt můžete získat rovněž tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii stojací lampy! Získejte další produkty z této známé sekce za zcela nejnižší cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc! Mrkněte také na více skvělých kousků od výrobce Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Jieldé pro své zákazníky poskytuje prvotřídní zboží. za výhodné ceny! Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Vysoce kvalitní produkt je k sehnání bezstarostně na našich stránkách v populární kategorii stojací lampy. Nyní získáte nové kusy z této rubriky za báječnou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás další skvělé kousky od značky Jieldé. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný produkt Jieldé Loft D1200 stojací lampa, nastavitelná bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E27, 60W, K: 120cm originál od výrobce Jieldé snadno pořídíte aktuálně za výhodnou cenu. Výhodně za super cenu 19 599 Kč.