Jieldé Loft D1000 nástěnné světlo Industrial šedá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E27, 60W

Nástěnná lampa Loft D100 v originálním designu 50. let Ať už v obývacím pokoji nebo v ložnici jako světlo na čtení -... více informací »
Jieldé Loft D1000 nástěnné světlo Industrial šedá
Značka: Jieldé
6 899 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnná lampa Loft D100 v originálním designu 50. let Ať už v obývacím pokoji nebo v ložnici jako světlo na čtení -...

Nástěnná lampa Loft D100 v originálním designu 50. let Ať už v obývacím pokoji nebo v ložnici jako světlo na čtení – nástěnná lampa Loft D1000 s nápadným vzhledem je všude zajímavým poutačem. Kulatá hlava lampy je otočná o 360 ° kolem vlastní osy a je vybavena praktickým rukojeť kolem hlavy. S krátkým pohyblivým ramenem a druhým otočným mechanismem na nástěnném držáku je možné upravit vyrovnání světelného paprsku podle potřeby. Styl lampy odpovídá trendovému průmyslovému designu a vychází z originální průmyslové lampy, kterou pro svou dílnu v 50. letech navrhl Francouz Jean-Louis Domecq. Domecq poté založil rodinnou společnost Jieldé, která dodnes vyrábí ikonická světla ručně. Každá lampa je opatřena očíslovaným odznakem, který ji identifikuje jako jedinečný kus a originál. Tento velmi oblíbený kus Jieldé Loft D1000 nástěnné světlo Industrial šedá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E27, seženete již dnes tu na našem webu zařazený v kategorii nástěnná svítidla! Nyní koupíte oblíbené produkty z této oblíbené sekce ve výhodné akci! Tím ale však naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky od výrobce Jieldé. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Jieldé pro své zákazníky dodává prvotřídní výrobky Udělejte si radost!
Unikátní a žádaný kousek můžete dostat rovnou tady a teď na našem webu zařazený v kategorii nástěnná svítidla. Nyní si můžete pořídit kvalitní produkty ve zmíněné kategorii za mimořádně nízkou cenu. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také další skvělé produkty od výrobce Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Velmi prodávaný výrobek Jieldé Loft D1000 nástěnné světlo Industrial šedá, Obývací pokoj máte možnost získat právě teď tu na webu ve známé sekci nástěnná svítidla! Nyní najdete ještě další produkty ze zmíněné rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Náš sortiment je ale široký, u nás totiž najdete další vybrané produkty od výrobce Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Žádaný produkt Jieldé Loft D1000 nástěnné světlo Industrial šedá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E27, 60W lze koupit právě tady na našem webu umístěný v sekci nástěnná svítidla. Vyberte si parádní produkty z této oblíbené sekce jednoduše online! Populární výrobce Jieldé svým zákazníkům dodává špičkové produkty za báječnou cenu!

Kvalitní a levný výrobek Jieldé Loft D1000 nástěnné světlo Industrial šedá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E27, 60W od známé kvalitní značky Jieldé snadno získáte zrovna se slevou. Aktuálně v akci za 6 899 Kč.