Jieldé Lak L1000 kloubové nástěnné světlo, šedá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E27, 60W, L: 15 cm

Všestranné nástěnné svítidlo Lak L1000 Pokud se podíváte na nástěnnou lampu Lak L1000, můžete si myslet, že skutečně patří... více informací »
Jieldé Lak L1000 kloubové nástěnné světlo
Značka: Jieldé
7 399 Kč
Ověřit dostupnost
Všestranné nástěnné svítidlo Lak L1000 Pokud se podíváte na nástěnnou lampu Lak L1000, můžete si myslet, že skutečně patří...

Všestranné nástěnné svítidlo Lak L1000 Pokud se podíváte na nástěnnou lampu Lak L1000, můžete si myslet, že skutečně patří do dílny. Právě díky tomu je však tak okouzlující a umožňuje v místnosti vytvářet zajímavé kontrasty. Lampa má několik kloubů, pomocí kterých je možné ji otáčet a dokonce ji otáčet kolem své vlastní osy. To umožňuje individuální nastavení směru světla tak, aby nástěnná lampa mohla být instalována na nejrůznějších místech – ať už jako lampa na čtení vedle postele nebo jako světelný přízvuk nad obrázkem. Design odpovídá archetypálním světlům kolekce „Loft“ francouzského výrobce Jieldé. V případě lampy Lak však byla hlava lampy navržena ve více hranatém tvaru. Stejně jako všechna ostatní světla Jieldé je nástěnné svítidlo Lak opatřeno očíslovaným odznakem, který jej identifikuje jako jedinečný kus a originál.
Designový kousek Jieldé Lak L1000 kloubové nástěnné světlo, šedá, Obývací pokoj / jídelna, seženete lehce tady na webu v oblíbené rubrice nástěnná svítidla. Nyní si můžete pořídit akční zboží ve zmíněné rubrice za akční cenu. Známý dodavatel Jieldé pro své zákazníky dodává velmi kvalitní sortiment. To ale však není vše, přichystali jsme toho pro vás více! U nás v nabídce totiž najdete další prověřené zboží od dodavatele Jieldé. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Kvalitní a velmi žádaný kousek můžete koupit mimo jiné tu na stránkách v oblíbené rubrice nástěnná svítidla! Nyní můžete najít další produkty ve zmíněné sekci v bezva akci. Významná značka Jieldé svým zákazníkům nabízí prvotřídní produkty U nás vám nabídneme víc, mrkněte na více kvalitních produktů od dodavatele Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento neodolatelný produkt Jieldé Lak L1000 kloubové nástěnné světlo, šedá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, lze sehnat také tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii nástěnná svítidla. Mrkněte na parádní kousky z této oblíbené rubriky z pohodlí domova.

Nový kousek Jieldé Lak L1000 kloubové nástěnné světlo, šedá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E27, 60W, L: 15 cm od odblíbeného výrobce Jieldé jde pořídit u nás teď extra výhodně. Nabídky již od 7 399 Kč.