Jieldé Dante D675 závěsné světlo, modrá, Ø 67, 5cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 49cm

Kopulovitá závěsná lampa Dante D460 / 675 od Jieldé Závěsné svítidlo Dante je o průmyslovém designu minulých desetiletí, a... více informací »
Jieldé Dante D675 závěsné světlo
Značka: Jieldé
21 499 Kč
Ověřit dostupnost
Kopulovitá závěsná lampa Dante D460 / 675 od Jieldé Závěsné svítidlo Dante je o průmyslovém designu minulých desetiletí, a...

Kopulovitá závěsná lampa Dante D460 / 675 od Jieldé Závěsné svítidlo Dante je o průmyslovém designu minulých desetiletí, a proto je nutností pro každého milovníka vintage. Svítidlo má stínidlo ve tvaru kopule vyrobené z hliníku, jehož vnitřek je natřen bílou barvou, aby byl zajištěn ideální odraz světla. Uvnitř stínítka je objímka E27 vyrobená z keramiky, ve které lze použít jakýkoli světelný zdroj s vhodnou objímkou. Dante je vyráběn ručně v továrně Jieldé poblíž Lyonu. Návrh vychází z návrhů zakladatele Jean-Louis Domecqa, který v padesátých letech navrhl světla, která splňovala jeho požadavky na optimální osvětlení dílny. Světla Jieldé se dodnes vyznačují průmyslovým stylem a inspirují svou mimořádnou kvalitou a robustností. Tento velmi žádaný kousek získáte právě tady u nás zařazený v sekci závěsná světla! Připravili jsme pro vás další výrobky z této sekce za extra cenu! U nás vám nabízíme více, u nás najdete další prověřené zboží od značky Jieldé. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní produkt je k sehnání přímo u nás ve známé sekci závěsná světla. Nyní můžete koupit oblíbené zboží z této známé sekce v bezva akci!
Ve slevě tento produkt Jieldé Dante D675 závěsné světlo, modrá, Ø 67, 5cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 49cm můžete získat rovnou na našich stránkách v populární kategorii závěsná světla. Vyberte si parádní produkty z naší rubriky ve výhodné akci! U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás další skvělé kousky značky Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Kvalitní a žádaný výrobek Jieldé Dante D675 závěsné světlo, modrá, Ø 67, 5cm, Obývací pokoj / lze nakoupit ještě na našem webu ve známé sekci závěsná světla. Nyní můžete koupit jiné zboží z této známé kategorie za rozumné peníze! Přední dodavatel Jieldé poskytuje vysoce kvalitní sortiment Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás najdete více skvělých produktů od výrobce Jieldé. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento designový produkt Jieldé Dante D675 závěsné světlo, modrá, Ø 67, 5cm, Obývací pokoj je k dostání také tu v rubrice závěsná světla. Připravili jsme pro vás ještě jiné kousky z této populární sekce za extra cenu! Významný výrobce Jieldé má k dispozici kvalitní výrobky Nakupujte výhoděn u nás. Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce najdete další kvalitní zboží od výrobce Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě produkt Jieldé Dante D675 závěsné světlo, modrá, Ø 67, 5cm, Obývací pořídíte v pohodě tu na stránkách v oblíbené sekci závěsná světla. Najděte si akční kousky z této oblíbené sekce za výborné peníze! Tato značka Jieldé dlouhodobě vyrábí špičkové zboží. za dobrou cenu. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! To ale není vše, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás další skvělé produkty od výrobce Jieldé. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Unikátní produkt Jieldé Dante D675 závěsné světlo, modrá, Ø 67, 5cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 49cm máte možnost sehnat mimo jiné tu na webu v rubrice závěsná světla. Najděte si zcela nové kusy z této kategorie za nejnižší cenu!

Tento nejprodávanější produkt Jieldé Dante D675 závěsné světlo, modrá, Ø 67, 5cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 49cm originál od výrobce Jieldé můžete pořídit zrovna dneska za rozumné peníze! Aktuálně za 21 499 Kč.