Jieldé Dante D450 závěsné světlo, šedá, Ø 45 cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 33cm

Kupolová závěsná lampa Dante D460 / 675 od Jieldé Závěsné svítidlo Dante je o průmyslovém designu minulých desetiletí, a proto... více informací »
Jieldé Dante D450 závěsné světlo
Značka: Jieldé
10 799 Kč
Ověřit dostupnost
Kupolová závěsná lampa Dante D460 / 675 od Jieldé Závěsné svítidlo Dante je o průmyslovém designu minulých desetiletí, a proto...

Kupolová závěsná lampa Dante D460 / 675 od Jieldé Závěsné svítidlo Dante je o průmyslovém designu minulých desetiletí, a proto je nutností pro každého milovníka vintage. Svítidlo má stínidlo ve tvaru kopule vyrobené z hliníku, jehož vnitřek je natřen bílou barvou, aby byl zajištěn ideální odraz světla. Uvnitř stínítka je objímka E27 vyrobená z keramiky, ve které lze použít jakýkoli světelný zdroj s vhodnou objímkou. Dante je vyráběn ručně v továrně Jieldé poblíž Lyonu. Návrh vychází z návrhů zakladatele Jean-Louis Domecqa, který v padesátých letech navrhl světla, která splňovala jeho požadavky na optimální osvětlení dílny. Světla Jieldé se dodnes vyznačují průmyslovým stylem a inspirují svou mimořádnou kvalitou a robustností. Ve slevě tento výrobek Jieldé Dante D450 závěsné světlo, šedá, Ø 45 cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: jde pořídit pohodlně tu na našich stránkách umístěný v sekci závěsná světla! Nyní si můžete koupit skvělé produkty z této sekce za akční cenu! To ale však není vše, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás taky další skvělé kousky od dodavatele Jieldé. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Jieldé má na skladě vysoce kvalitní výrobky. A to ještě není vše!
Akční a ve slevě kus máte možnost nakoupit také tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice závěsná světla. Nyní najdete ještě další produkty ve zmiňované rubrice za outletovou cenu.

Nový produkt Jieldé Dante D450 závěsné světlo, šedá, Ø 45 cm, Obývací máte možnost pořídit bez problémů na stránkách umístěný v sekci závěsná světla. Podívejte se na jiné produkty z této sekce za mimořádně nízkou cenu! Oblíbený dodavatel Jieldé má v nabídce vysoce kvalitní výrobky. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. Tento žádaný produkt Jieldé Dante D450 závěsné světlo, šedá, Ø 45 cm, jde pořídit lehce na webu v oblíbené sekci závěsná světla! Nyní získáte akční produkty z naší kategorie snadno online. To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více. U nás totiž najdete více kousků od výrobce Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento designový kousek Jieldé Dante D450 závěsné světlo, šedá, Ø 45 cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 33cm od společnosti s dlouholetou tradicí Jieldé je dostupný zrovna ve výprodejové akci! Nabídka již od 10 799 Kč.